reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dziewczyny czy jak bralyscie duże dawki progesteronu na wchłonięcie torbielki to odczuwała któraś z was jajniki ? U mnie pojawiają się takie doslownie chwilowe lekkie ukłucia.
 
Jednak robimy kwalifikację we wrześniu, dokładnie 17. Wtedy stymulacja wypadnie na październik, więc nie będzie mi kolidować. Teraz już by było za późno, musiałaby być kwalifikacja w sierpniu, wtedy stymulacja we wrześniu a mi to nie pasi.
Czekaliśmy tyle lat, to 2 miesiące damy radę :)
 
Hej dziewczyny ;) co wam lekarz przepisał po transferze do brania. Ja będę mieć robiony w środę ale chciala bym wiedzieć o jakie leki ewentualnie jeszcze dopytać
 
reklama
Do brania betę? 😅
Ej w sumie fun fact. Podobno w niektórych krajach (np Niemcy) ovitrelle jest przepisywany po transferach ivf żeby podbić betę 🤔 kilka razy spotkałam się z takim podejściem gdzieś na jakiejś grupie :) u nas chyba takiego zastosowania się nie praktykuje? Jedynie standardowo do pęknięcia pęcherzyka i wywołania owulacji :)
 
Do góry