reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Jednak robimy kwalifikację we wrześniu, dokładnie 17. Wtedy stymulacja wypadnie na październik, więc nie będzie mi kolidować. Teraz już by było za późno, musiałaby być kwalifikacja w sierpniu, wtedy stymulacja we wrześniu a mi to nie pasi.
Czekaliśmy tyle lat, to 2 miesiące damy radę :)
2 miesiące to tyle co nic, a zlecą ❤️ my idziemy na te kwalifikacje w sierpniu zobaczyć co i jak , ale pewnie później jeszcze raz na nią pójdziemy, bo jednak po nowym roku chcemy zacząć z tym działać. Brzmi długo, ale mam wrażenie, że mrugnę okiem i zaraz będzie styczen 🙄
 
2 miesiące to tyle co nic, a zlecą ❤️ my idziemy na te kwalifikacje w sierpniu zobaczyć co i jak , ale pewnie później jeszcze raz na nią pójdziemy, bo jednak po nowym roku chcemy zacząć z tym działać. Brzmi długo, ale mam wrażenie, że mrugnę okiem i zaraz będzie styczen 🙄
edit. Doczytałam resztę 😅
 
Ja się czułam zawsze paskudnie po Duphastonie, więc poprosiłam o coś innego. Ale gin też chciała dwie formy progesteronu, więc dostałam Prolutex i Utrogestan.
Kochana a podpowiesz mi czy utrogestan i progesteron besins wychodzi we krwi?
Bo mi tak lata progesteron że nie czaję o co chodzi😅
 
Dobra, dziewczyny, to teraz powidzcie mi jak u Was wyglądała kwestia wizyt. Potencjalnie cykl od którego miałaby się zacząć stymulacja rozpocznie się 3 września. Jak wtedy wyglądają wizyty mniej więcej? Pytam, bo moja szefowa jest do końca lipca tylko i ona mi może bez problemu potwierdzić bez gadania wszystkie dni wolne. Mówi, że mogę sobie nawet cały tydzień zaznaczyć i potem najwyżej sobie anuluję.
Więc jeśli 3 września zacznie mi się okres, kiedy powinnam rozważyć ewentualne dni wolne na wizyty?
 
Dobra, dziewczyny, to teraz powidzcie mi jak u Was wyglądała kwestia wizyt. Potencjalnie cykl od którego miałaby się zacząć stymulacja rozpocznie się 3 września. Jak wtedy wyglądają wizyty mniej więcej? Pytam, bo moja szefowa jest do końca lipca tylko i ona mi może bez problemu potwierdzić bez gadania wszystkie dni wolne. Mówi, że mogę sobie nawet cały tydzień zaznaczyć i potem najwyżej sobie anuluję.
Więc jeśli 3 września zacznie mi się okres, kiedy powinnam rozważyć ewentualne dni wolne na wizyty?
Pamiętaj, że cykl może ci się przestawić, u mnie pięć dni później się zaczęła miesiączka :/ ja miałam kontrolę 7 dc I 10 dc I 12 dc była punkcja
 
Dobra, dziewczyny, to teraz powidzcie mi jak u Was wyglądała kwestia wizyt. Potencjalnie cykl od którego miałaby się zacząć stymulacja rozpocznie się 3 września. Jak wtedy wyglądają wizyty mniej więcej? Pytam, bo moja szefowa jest do końca lipca tylko i ona mi może bez problemu potwierdzić bez gadania wszystkie dni wolne. Mówi, że mogę sobie nawet cały tydzień zaznaczyć i potem najwyżej sobie anuluję.
Więc jeśli 3 września zacznie mi się okres, kiedy powinnam rozważyć ewentualne dni wolne na wizyty?
Niestety z wyprzedzeniem tego nie zaplanujesz za bardzo :/ u mnie były wizyty 2dc, 9dc, 14dc i punkcja 17dc. U nas za każdym razem na wizycie mieliśmy opcje wziąć L4 na dany dzień więc może z tego skorzystaj? :)
 
Niestety z wyprzedzeniem tego nie zaplanujesz za bardzo :/ u mnie były wizyty 2dc, 9dc, 14dc i punkcja 17dc. U nas za każdym razem na wizycie mieliśmy opcje wziąć L4 na dany dzień więc może z tego skorzystaj? :)
tak, napewno będziemy mieli możliwość, żeby dostać L4. Tylko chciałam właśnie mieć to z góry potwierdzone :D no ale faktycznie, ja myślałam, ze może to jakoś co 2 dni, że da się np w jednym tygodniu to zmieścić.
 
reklama
tak, napewno będziemy mieli możliwość, żeby dostać L4. Tylko chciałam właśnie mieć to z góry potwierdzone :D no ale faktycznie, ja myślałam, ze może to jakoś co 2 dni, że da się np w jednym tygodniu to zmieścić.
Wszystko zależy od tego jak będziesz reagować na leki, jak się będziesz czuć. Ciężko tak z góry powiedzieć, ale widzisz raczej nie ma tych wizyt aż tak bardzo często:)
 
Do góry