reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

to tak samo mój był przy IUI i widział moment "strzału" spermy do macicy na usg :D taka biała łuna :D
Kurczę u mnie właśnie przy obydwóch IUI mąż się ulotnił wcześniej do pracy, więc nawet nie wiem czy by mu pozwolili być w trakcie procedury czy nie w sali :D ale dobrze wiedzieć że jest szansa że jednak będzie przy mnie tym razem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnie zastrzyki zrobione 🍾🥳🎉 najgorsze na koniec zostawili, decapeptyl już trochę bolał 🙈
Mnie też Ovitrelle już bolał 🙄 Chyba już brzuch po prostu miał dość. Dobrze że jutro ta punkcja, bo dzisiaj od południa jestem bezużyteczna. Czuje pobolewanie i dyskomfort siedząc, schylając się i robiąc jakiekolwiek ruchy. Całe popołudnie spędziłam w łóżku oglądając serial, bo nawet nic w domu nie mogę zrobić. Byle do jutra do 11.20. i byle były zarodki 🤞
 
Mnie też Ovitrelle już bolał 🙄 Chyba już brzuch po prostu miał dość. Dobrze że jutro ta punkcja, bo dzisiaj od południa jestem bezużyteczna. Czuje pobolewanie i dyskomfort siedząc, schylając się i robiąc jakiekolwiek ruchy. Całe popołudnie spędziłam w łóżku oglądając serial, bo nawet nic w domu nie mogę zrobić. Byle do jutra do 11.20. i byle były zarodki 🤞
O czyli w takim razie lepiej na jutro wielkich planów nie będę robić, bo znosimy wszystko podobnie 😅 będziemy trzymać kciuki, daj koniecznie znać po jak się czujesz ☺️
 
Cześć wam! Jestem tu nowa, stymulacje przeszłam w czerwcu, punkcja 26.06, transfer świeży 01.07 niestety nieudany. Pozostał nam jeszcze jeden zarodek, w piątek mam kolejny monitoring i zobaczymy czy uda się zrobić transfer w tym cyklu. Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji, że pierwszy transfer okazał się klapą?
Trzymam kciuki za wszystkie z Was, które są przed punkcjami i transferami!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć wam! Jestem tu nowa, stymulacje przeszłam w czerwcu, punkcja 26.06, transfer świeży 01.07 niestety nieudany. Pozostał nam jeszcze jeden zarodek, w piątek mam kolejny monitoring i zobaczymy czy uda się zrobić transfer w tym cyklu. Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji, że pierwszy transfer okazał się klapą?
Trzymam kciuki za wszystkie z Was, które są przed punkcjami i transferami!
Hej, witaj wśród nas!
Oczywiście, że są tu takie dziewczyny, że pierwszy transfer się nie udał wcale lub też skończył ciążą biochemiczną lub nawet poronieniem, a teraz to szczęśliwe mamy ❤️
Jeśli mogę, to sobie pozwolę wywołać
@Bolilol chociaż tutaj zaraz będzie poród, więc nie chcę męczyć 😘
@Nel331
@Madame JS

Jeśli macie dziewczyny chęć podzielcie się swoimi historiami ku pokrzepieniu koleżanki 😘
 
Do góry