reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ja po kolejnej wizycie i mamy 7 pęcherzyków w tym jeden dokokszony 😅 nic więcej nie urosło. Na dziś mam jeszcze 4 zastrzyki i punkcja w piątek już umówiona. Na prawie 100% będzie transfer w środę 🤞🏻więc idealnie się składa, bo po transferze zrobię sobie przedłużony weekend na odpoczynek.
 
Ja po kolejnej wizycie i mamy 7 pęcherzyków w tym jeden dokokszony 😅 nic więcej nie urosło. Na dziś mam jeszcze 4 zastrzyki i punkcja w piątek już umówiona. Na prawie 100% będzie transfer w środę 🤞🏻więc idealnie się składa, bo po transferze zrobię sobie przedłużony weekend na odpoczynek.
No to idealnie, mocno trzymam kciuki! Pamiętasz o posiłkach bogatych w białko i elektrolitach?
 
No to idealnie, mocno trzymam kciuki! Pamiętasz o posiłkach bogatych w białko i elektrolitach?
O białku pamiętałam. O elektrolitach dobrze, że przypomniałaś ❤️ bo lekarz mi mówił żeby dziś i jutro bardzo dużo pić. Wyślę kogoś do apteki, bo nie zaszkodzi je włączyć. Generalnie podobno ryzyko hiperki u mnie jest bliskie zera.
 
Ja po kolejnej wizycie i mamy 7 pęcherzyków w tym jeden dokokszony 😅 nic więcej nie urosło. Na dziś mam jeszcze 4 zastrzyki i punkcja w piątek już umówiona. Na prawie 100% będzie transfer w środę 🤞🏻więc idealnie się składa, bo po transferze zrobię sobie przedłużony weekend na odpoczynek.
Super 😻 czekamy na info w piątek jak po punkcji!
 
O białku pamiętałam. O elektrolitach dobrze, że przypomniałaś ❤️ bo lekarz mi mówił żeby dziś i jutro bardzo dużo pić. Wyślę kogoś do apteki, bo nie zaszkodzi je włączyć. Generalnie podobno ryzyko hiperki u mnie jest bliskie zera.
U mnie też ryzyko było prawie zerowe i mnie dopadło, więc trzeba uważać... Oby Ciebie to nie dopadło trzymam mocno kciuki 🤞
 
reklama
U mnie też ryzyko było prawie zerowe i mnie dopadło, więc trzeba uważać... Oby Ciebie to nie dopadło trzymam mocno kciuki 🤞
Z tyłu głowy mam to że ryzyko jakieś zawsze jest i staram się pilnować z piciem, białkiem itd. Nic więcej chyba już nie można zrobić. Przypomnij proszęile dni po punkcji cię złapało, ile miałaś komórek pobranych i jakie amh?
 
Do góry