reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Pytanko do bardziej doświadczonych z Was 😄 Robię właśnie zamówienie apteczne - gaziki odkażające, jakieś gazy suche jałowe, insulinkówki do accofilu, pojemnik na odpady medyczne. Czy coś jeszcze warto kupić co ułatwi życie 💉? 🤔
 
Z historii, które ja znam, z mojego otoczenia, kriotransfer na cyklu naturalnym był jak zwykły monitoring cyklu - 2 max 3 wizyty i też tylko wtedy badania krwi + transfer. Więc to pewnie zależy albo od konkretnego przypadku albo od kliniki.
Potwierdzam z własnego doświadczenia- na szczęśliwym cyklu naturalnym miałam w sumie 3 monitoringi. Cykl był stymulowany, a przez Nowy Rok obyło się bez ovitrelle 😉
 
Pytanko do bardziej doświadczonych z Was 😄 Robię właśnie zamówienie apteczne - gaziki odkażające, jakieś gazy suche jałowe, insulinkówki do accofilu, pojemnik na odpady medyczne. Czy coś jeszcze warto kupić co ułatwi życie 💉? 🤔
Octenisept z psikaczkiem, gaziki nasączone alkoholem (alkoCLEAN), DUŻE opakowanie termoizolacyjne na leki (takie srebrne).
 
Pytanko do bardziej doświadczonych z Was 😄 Robię właśnie zamówienie apteczne - gaziki odkażające, jakieś gazy suche jałowe, insulinkówki do accofilu, pojemnik na odpady medyczne. Czy coś jeszcze warto kupić co ułatwi życie 💉? 🤔
To widzę że ja w ogóle nie wyposażona 😁 mam tylko zastrzyki i jakiś octanisept w domu
 
To widzę że ja w ogóle nie wyposażona 😁 mam tylko zastrzyki i jakiś octanisept w domu
Oj ja też totalnie się pod tym kątem nie przygotowywałam 🫣🫣🫣

Dobrego dnia dziewczyny! Samych dobrych wieści ♥️

Z moich wieści to dzwoniłam do embriologow i 2 są klasy 12B a jeden się zatrzymał na 6C. Pani mówi że powinny być już morulami a dalej widać te komórki więc mają wydłużyć hodowlę do 6 dnia czyli do niedzieli… 🥲
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj ja też totalnie się pod tym kątem nie przygotowywałam 🫣🫣🫣

Dobrego dnia dziewczyny! Samych dobrych wieści ♥️

Z moich wieści to dzwoniłam do embriologow i 2 są klasy 12B a jeden się zatrzymał na 6C. Pani mówi że powinny być już morulami a dalej widać te komórki więc mają wydłużyć hodowlę do 6 dnia czyli do niedzieli… 🥲
Czyli nadzieja wciąż jest, trzymam kciuki 😘
 
Do góry