reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dziewczyny, ile czekałyście na okres w kolejnym cyklu po stymulacji? Mam dziś 20 DC, nie robiłam co prawda testów owu w tym miesiącu, ale nie miałam (i nie mam) żadnych objawów owulacji. Cykle zazwyczaj 29-30 dni. Lekarz mówił, że ten cykl będzie "trochę dłuższy", ale nie wiem na ile się nastawiać.
 
Dziewczyny myślicie, że jest sens testować po południu 4dpt? Czy czekać do jutra do rana? 🤣🙈 Już szaleja dostaje
Możesz testować ale ze świadomością że w tym dniu wynik nie jest wiążący. Ja rano miałam biały test a przed południem taki
IMG_8462.jpeg
 
reklama
Ja bym stawiała na jakąś dobrą garść, tak jak mówię brazylijskie, kiedyś chyba widziałam je w biedronce.

Ja mialam 6,5 mm , dostalam estrofem doustnie i dopochwowo i za 3 dni na usg juz bylo 8,5mm..
A z takich naturalnych to vit e , orzechy brazylijskie, buraki
Ja dziś 6.6 pytałam czy mam na to wpływ to powiedział mi że nie🙄 jest szansa że może mi zapisać te leki w piątek jeśli transfer miałby być w środę?
 
Do góry