reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

Tak, już, tez jestem w szoku jak szybko wszystko poszło i super, ze z transferem udało się na świeżo. Jak się nie przyjmie to od razu będzie można działać z tą dodatkową diagnostyką immuno, bo na wyniki się czeka miesiąc, wiec to trochę potrwa do następnego transferu ewentualnego. Ale tak jak jeszcze rano miałam takie nastawienie „No na pewno się nie uda” to teraz jestem pełna ekscytacji i nadziei 😂 co te narkotyki robią z ludźmi 😂😂

mamy standardowe 6 i wykupiliśmy mrożenie pozostałych komórek jeżeli będzie 5 lub więcej (po oczyszczeniu)
Super 🥹 to kolejna rzutem na taśmę na majowe ze mną i @amusedxxx 🤣 dostałaś jakiś antybiotyk teraz po punkcji czy już tylko jakiś progesteron?
 
reklama
O takie o dostałam 😅
 

Załączniki

  • 61B5BF09-8A25-4CA2-A9D1-0AD30D6DFA1E.jpeg
    61B5BF09-8A25-4CA2-A9D1-0AD30D6DFA1E.jpeg
    8,1 KB · Wyświetleń: 90
Rano zastrzyk neoparin, wieczorem prolutex, co trzy dni accoffil. Do tego trzy razy Utrogestan, Acard, magne b6, encorton, prograf i inne standardowe cukiereczki jak euthyrox, prenatal uno, lactovaginal, invag itp 🤣 pierwszy raz musiałam sobie zrobić liste z godzinami i po każdym leku odznaczam co juz danego dnia wzięłam 😬
Czyli jesteś obstawiona na maxa 😅 ja wczoraj nie mogłam spać to w nocy się wzięłam za dzielenie accofilu na trzy insulinowki, ale mi się ręce trzęsły 😂
 
Czyli jesteś obstawiona na maxa 😅 ja wczoraj nie mogłam spać to w nocy się wzięłam za dzielenie accofilu na trzy insulinowki, ale mi się ręce trzęsły 😂
Jak ty to robisz? Rozwalasz jakoś tą ampulkostrzykawe? ja mam jutro do podania 2/3 dawki i właśnie założyłam że po prostu wstrzykuję część a reszta idzie do kosza….
 
reklama
Do góry