reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Bardzo poważnie wzięłam do siebie sprawę jedzenia dużej ilości białka podczas stymulacji.
Wczoraj wieczorem zjadłam sałatkę z tuńczykiem i jajkiem.
Dziś mam sałatkę z mozarellą i cieceirzycą.
Mam zamiar sobie upiec też chlebek z twarogu. I jeść sporo ryb.
Zjadłabym sałatkę z tuńczykiem i jajkiem 🤤 zjadłam śniadanie godzinę wcześniej niż zwykle i już mogłabym jeść obiad o 10.30 😂
 
reklama
Tak, to normalne. Tzn jak powiedziałam że mi się kręci w głowie i go nie chce to mi gin dał więcej luteiny i utrogestan
Tzn nie powiedziałam że nie chce, bo wiadomo dla bąbelka zrobię wszystko ale czy mozemy zmienić na więcej innego progesteronu i się zgodził 😅
 
Ja dziś już nie wytrzymałam zrobiłam teścik bladzioch wyszedl ledwo zauważalny, coś tam się zadziało, ale jutro z krwi wyjdzie co 🙈
 

Załączniki

  • 2cfe70a0-548f-4bf6-9679-4cc56d91f034.jpeg
    2cfe70a0-548f-4bf6-9679-4cc56d91f034.jpeg
    77,6 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Dziewczyny ja chciałam tylko zameldować, ze jestem po punkcji, pobrano 13 komórek, transfer we wtorek, ktoś transferuje razem ze mną? :)) @LadyCaro prośba o zmianę statusu :))
No widzisz piękny wynik! Będą dzwonić do Ciebie na bieżąco z informacjami czy dopiero na koniec z informacją ile macie bejbików? Jak się czujesz?
Idziemy prawie łeb w łeb, ja transfer w środę, także na mamusie będziemy lecieć razem 😍
 
Do góry