reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Właśnie mam dylemat. Z jednej strony bym chciała testować jak najszybciej codziennie, tak jak to zawsze robiłam. A z drugiej tak myślę żeby może wytrzymać jak najdłużej bez zrobienia testu i żyć sobie jak najdłużej w tej ciążowej bańce 🙈
Ja dzisiaj siknęłam żeby sprawdzić jak się ovi wypłukuje🤡 i na bank będę testować od 5dpt. Pobranie krwi w klinice mam 7dpt.

mam tak jak ta babeczka 🤣 ja z tych co woli wiedzieć czy coś się próbuje zagnieździć czy nie :)
 
No widzisz piękny wynik! Będą dzwonić do Ciebie na bieżąco z informacjami czy dopiero na koniec z informacją ile macie bejbików? Jak się czujesz?
Idziemy prawie łeb w łeb, ja transfer w środę, także na mamusie będziemy lecieć razem 😍
yesss, oby! Jutro zadzwonią ile zostało po oczyszczeniu i potem chyba będą dzwonić. Mi szczerze na ten moment to jest wszystko jedno, czy będą w międzyczasie dzwonić czy się dowiemy po weekendzie, ale może mi się jeszcze zmieni.
 
@Motylkowa! A Ty jak się czujesz w dwupaku? 🙈 kiedy planujesz testować?
Aaa dobrze :) cieszę się ze pracuje, bo jak tylko odejdę od kompa i kładę się na kanapie to mam wrażenie że za bardzo analizuje każde ukłucie. Będę testować w niedzielę najprawdopodobniej lub poniedziałek :)

Dzisiaj musiałam sobie zrobić pierwszy zastrzyk sama bo mąż jedzie na dwa dni to teściów i nie spodziewałam się że aż tak mnie strach obleci 🤡 ale dałam radę. Gorzej wieczorem bo czeka na mnie wtedy prolutex brrrrr
 
No widzisz piękny wynik! Będą dzwonić do Ciebie na bieżąco z informacjami czy dopiero na koniec z informacją ile macie bejbików? Jak się czujesz?
Idziemy prawie łeb w łeb, ja transfer w środę, także na mamusie będziemy lecieć razem 😍
a czuje się bardzo dobrze, jeszcze trochę porobiona, ale powoli ze mnie schodzi, już jestem w domciu.
 
Aaa dobrze :) cieszę się ze pracuje, bo jak tylko odejdę od kompa i kładę się na kanapie to mam wrażenie że za bardzo analizuje każde ukłucie. Będę testować w niedzielę najprawdopodobniej lub poniedziałek :)

Dzisiaj musiałam sobie zrobić pierwszy zastrzyk sama bo mąż jedzie na dwa dni to teściów i nie spodziewałam się że aż tak mnie strach obleci 🤡 ale dałam radę. Gorzej wieczorem bo czeka na mnie wtedy prolutex brrrrr
A jaki jeszcze zastrzyk robisz? :) kwestia wprawy, jak zrobisz parę razy sama to potem już z górki 😅
 
Jeju już?! Jak się czujesz? Będą zapładniać wszystkie 13? Czy macie standardowe 6? You did it girl! ❤️

Tak, już, tez jestem w szoku jak szybko wszystko poszło i super, ze z transferem udało się na świeżo. Jak się nie przyjmie to od razu będzie można działać z tą dodatkową diagnostyką immuno, bo na wyniki się czeka miesiąc, wiec to trochę potrwa do następnego transferu ewentualnego. Ale tak jak jeszcze rano miałam takie nastawienie „No na pewno się nie uda” to teraz jestem pełna ekscytacji i nadziei 😂 co te narkotyki robią z ludźmi 😂😂

mamy standardowe 6 i wykupiliśmy mrożenie pozostałych komórek jeżeli będzie 5 lub więcej (po oczyszczeniu)
 
reklama
A jaki jeszcze zastrzyk robisz? :) kwestia wprawy, jak zrobisz parę razy sama to potem już z górki 😅
Rano zastrzyk neoparin, wieczorem prolutex, co trzy dni accoffil. Do tego trzy razy Utrogestan, Acard, magne b6, encorton, prograf i inne standardowe cukiereczki jak euthyrox, prenatal uno, lactovaginal, invag itp 🤣 pierwszy raz musiałam sobie zrobić liste z godzinami i po każdym leku odznaczam co juz danego dnia wzięłam 😬
 
Do góry