reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

drożność też zniosłam dobrze, punkcje super narkoza bez problemu ale ja jestem z tych co się panicznie igły boją 😅 więc zastrzyki to był dla mnie dramat, miałam chwilę że siedziałam i płakałam, że trzeba je robić, że mogli zrobić tabletki itp ale pod koniec to robiłam te zastrzyki już tak mechanicznie i bez emocji 😀
dla mnie to jest niesamowite. Mój mąż też się boi igieł i musiał kiedyś sobie robić przeciwzakrzepowe, to mówi, że siedział z 10 minut z igłą przy brzuchu i nie dał rady :D musiał mu współlokator robić 😂
I tylu ludzi ma z tym problemy, a u mnie zastrzyk cyk, pyk - żadnego zawahania. Jak to róznie z ludźmi bywa :D
 
reklama
ok czyli nie jestem sama 🙈 doszło do tego że mam budzik na 4 i biorę i idę spać, po powrocie z pracy biorę będąc już w pęki ale to już poleżę i dam radę. Najgorzej było jak brałam rano i miałam helikopter w pracy.
ja brałam besins po południu i po piwreszym razie byłam w mega szoku - potem już brałam tak, zeby ktoś był ze mną w razie czego. Bo to były naprawdę spore zawroty
 
reklama
Hej, właśnie dołączyłam do forum, stymulację miałam od 17.07 do 27.07. W tym dniu wyniki i estradiol ponad 3 tyś, prog 1,8 czyli wiadomo transfer odroczony. 29.08 punkcja, z 18 pęcherzyków pobrali 4 cumulusy. 1 niedojrzałą komórka, 3 zapłodniono, poprawnie zapłodniły się 2 i oba zarodki zostały zamrożone w 5 dobie. Po punkcji przez 10 dni brałam progesteron i byłam na kontroli, jajniki się zmniejszyły i było zielone światło do przygotowań do transferu od następnego cyklu. 10.08 1dc więc od 3dc estrofem bo lekarz postawił na cykl sztuczny, kontrola w 13dc endometrium 8,3 decyzja transfer w 20dc od 16 dc włączony progesteron i Acard. Transfer 29.08. Wszystko poszło sprawnie. Lekarz zalecił betę 11dpt, ale ja wiedziałam że zrobię wynik wcześniej, więc uznałam że będę sprawdzać testami czy cokolwiek widać i wtedy pójdę na betę. Wczoraj 6dpt słabo widoczna kreska na tescie, więc zrobiłam betę i progesteron. Wyniki beta 42,27 mlU/ml, progesteron 37,50 ng/ml. Jutro powtórzę betę.
Cześć! Super wiadomość, dawaj koniecznie znać jaki przyrost!
 
Do góry