reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
A jak u ciebie sytuacja wygląda? Pojawiła się miesiączka czy musiałaś mieć zabieg?
Po odstawieniu luteiny dostałam po 4 dniach krwawienie. Miałam iść na kontrolę koniec sierpnia czy się oczyściło i czy może będzie owulacja ale nie było terminów i idę we wtorek.
To będzie 17dc więc jeżeli była owulacja to czuje że już po także nie będzie szansy na transfer. Więc obstawiam transfer na początku października ☺️
Chce teraz cykl naturalny, chociaż 2x na sztucznym transfer się udał ale może coś nowego trzeba spróbować🤓
 
Zobacz załącznik 1658159
wyniki męża nie napawają nadzieją na powodzenie
Ja pracuję teraz przy badaniach nasienia i powiem na pocieszenie, że badania nasienia są niestety bardzo subiektywne. Przy badaniu morfologii np. ocenia się sto plemników tylko. Jeśli chodzi o ilość no tu już ciężko się aż tak pomylić. Czy nasienie było oddane w klinice czy dowiezione? Ile było dni abstynencji ? To wszystko ma wpływ. Bierze jakieś suple ?
 
Po odstawieniu luteiny dostałam po 4 dniach krwawienie. Miałam iść na kontrolę koniec sierpnia czy się oczyściło i czy może będzie owulacja ale nie było terminów i idę we wtorek.
To będzie 17dc więc jeżeli była owulacja to czuje że już po także nie będzie szansy na transfer. Więc obstawiam transfer na początku października ☺️
Chce teraz cykl naturalny, chociaż 2x na sztucznym transfer się udał ale może coś nowego trzeba spróbować🤓
To ja u siebie podejrzewam drugą połowę października jeśli chodzi o transfer, ale zobaczymy kiedy się w ogóle pojawi miesiączka po punkcji :D
 
Hej Dziewczyny, ja też rozpoczęłam teraz stymulację do in vitro. Dziś jest piąty dzień stymulacji i bolą mnie jajniki, nie czuję się zbyt dobrze, czy Wy odczuwałyscie jakieś dolegliwości? Ktoś może leczy się w Invicta Gdańsk?
 
Ja pracuję teraz przy badaniach nasienia i powiem na pocieszenie, że badania nasienia są niestety bardzo subiektywne. Przy badaniu morfologii np. ocenia się sto plemników tylko. Jeśli chodzi o ilość no tu już ciężko się aż tak pomylić. Czy nasienie było oddane w klinice czy dowiezione? Ile było dni abstynencji ? To wszystko ma wpływ. Bierze jakieś suple ?
Abstynecji 2 dni, suple bierze, ale teraz ja nie będę już się tym przejmować. Zaraz stymulacja i zapładnianie, nic już się nie da zrobić w tak krótkim czasie. Także nie musimy tych wyników już analizować :D
 
jeszcze niech przyjdą wyniki z Katowic i okaże się, że tam wszystko jest źle to moje morale przed ivf już w ogóle będą na podłodze 😅
 
reklama
Do góry