reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
ja to mam chyba troche inaczej, bo mam proszek + 2 strzykawki do zrobienia i 18 pojedynczych strzykawek do podania leku. Więc nie to, że wpuszczam i zasysam z powrotem, ale widziałam, ze i takie są
Te małe strzykawki w menopurze mają w sobie nieco powietrza, którzy trzeba - przed rozpoczęciem pobierania - wstrzyknąć do fiolki z lekiem (w przeciwnym wypadku ciśnienie spowoduje zwalnianie tłoka strzykawki i nie będziesz mogła nabrać leku).
 
Rozmyślam też czy nie udać się na sesję akupunktury przed samym transferem, tylko zastanawiam się czy jest sens jeśli nie byłam nigdy wcześniej 😄
Moim zdaniem jest, bo ta moja akupunkturzystka mówiła, żebym przyszła przed transferem, aby „przygotować macice na przyjęcie zarodka”, a później po transferze, żeby ją „zamknąć” - czegokolwiek to nie znaczy, jak już kiedyś będzie mi dane - wdrożę wszystkie magiczne sztuczki - z niemieckim proszkiem włącznie! 😁
 
Siemka, ja z raportem po wizycie 😃 9 pęcherzyków dużych, trzy maleńkie, może jeszcze podrosną. We wtorek kolejna kontrola, czwartek najprawdopodniej punkcja i wszystko wskazuje na transfer świeży we wtorek 10 września :))
Super! I widzisz, Twoje obawy co do małej ilości pęcherzyków po ocenie ilości antralnych, były zupełnie niepotrzebne. Cieszę się bardzo, że ładnie idzie Twoja stymulacja. Oby tak dalej! 🤞
 
reklama
Moim zdaniem jest, bo ta moja akupunkturzystka mówiła, żebym przyszła przed transferem, aby „przygotować macice na przyjęcie zarodka”, a później po transferze, żeby ją „zamknąć” - czegokolwiek to nie znaczy, jak już kiedyś będzie mi dane - wdrożę wszystkie magiczne sztuczki - z niemieckim proszkiem włącznie! 😁
o to przypomnij mi jeszcze co to za proszek, pamiętam że były jakieś rozmowy na ten temat 😄
 
reklama
Do góry