reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ja melduje się po kwalifikacji. Zrobili nam badania krwi (wirusówki, grupe krwi i mi AMH, bo dawno nie robiłam) i pobrali biocenzozę. Za tydzień w poniedziałek wizyta startowa i rozpisanie stymulacji. Okres powinnam mieć 3 września, a stymulkę rozpoczynam 2dc. Czyli za jakieś 2 tygodnie. Jestem bezpośrednio przed owulacją, więc mam zamiar jeszcze zaciągnąć dziś męża do łóżka i liczyć na cud 😂😂😂
 
Ja melduje się po kwalifikacji. Zrobili nam badania krwi (wirusówki, grupe krwi i mi AMH, bo dawno nie robiłam) i pobrali biocenzozę. Za tydzień w poniedziałek wizyta startowa i rozpisanie stymulacji. Okres powinnam mieć 3 września, a stymulkę rozpoczynam 2dc. Czyli za jakieś 2 tygodnie. Jestem bezpośrednio przed owulacją, więc mam zamiar jeszcze zaciągnąć dziś męża do łóżka i liczyć na cud 😂😂😂
Super, widzę że nastawienie mimo wszystko pozytywne? :)
Ja do in vitro miałam dużo watpliwosci, ale gdy dostałam się do programu, to jedyne czego się bałam, że się nie uda. Ten strach nadal jest, ale trochę mniejszy bo na razie jest wszystko w porządku :)
 
Super, widzę że nastawienie mimo wszystko pozytywne? :)
Ja do in vitro miałam dużo watpliwosci, ale gdy dostałam się do programu, to jedyne czego się bałam, że się nie uda. Ten strach nadal jest, ale trochę mniejszy bo na razie jest wszystko w porządku :)
powiem Ci, że nie mam zadnych uczuć związanych z tym IVF. Nie ekscytuje się, nie boję, nie martwię, nie cieszę. Jak się nie uda to się nie uda, jak się uda to super. Mam wrażenie, że moja głowa sobie zrobiła jakiś mechanizm obronny i to jest taka ochrona przed zawodem.
 
powiem Ci, że nie mam zadnych uczuć związanych z tym IVF. Nie ekscytuje się, nie boję, nie martwię, nie cieszę. Jak się nie uda to się nie uda, jak się uda to super. Mam wrażenie, że moja głowa sobie zrobiła jakiś mechanizm obronny i to jest taka ochrona przed zawodem.
To i dobrze :) niech to będzie dobra wróżba!
 
Ja melduje się po kwalifikacji. Zrobili nam badania krwi (wirusówki, grupe krwi i mi AMH, bo dawno nie robiłam) i pobrali biocenzozę. Za tydzień w poniedziałek wizyta startowa i rozpisanie stymulacji. Okres powinnam mieć 3 września, a stymulkę rozpoczynam 2dc. Czyli za jakieś 2 tygodnie. Jestem bezpośrednio przed owulacją, więc mam zamiar jeszcze zaciągnąć dziś męża do łóżka i liczyć na cud 😂😂😂
Super że gładko poszło i start stymulacji już tak blisko 🎉 of kors życzę żeby się udało w mitycznym cyklu przed ivf, ale jak nie pyknie, to wierzę że będzie dobrze i dacie radę 🥹 dostaliście już dokumenty do podpisania?
 
reklama
Do góry