reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

Cześć dziewczyny. Ja na urlopie ale spędzam go w domu, bo mój mąż w pracy. Jakiś dołek złapałam, bo zobaczyłam że para która była z nami na niepłodnościowych warsztatach jest w ciąży. I z jednej strony daje to nadzieję, a z drugiej czuje się jakbym dostała kopa w brzuch. 😥
Ja mam podobnie, koleżanka szła ze mną łeb w łeb, drugi transfer u nich udany, u nas nie. Powinnam się cieszyć jej szczęściem, ale czuję się jak jakiś przegryw.. ściskam mocno, wierzę, że i nam się uda i będziemy szczęśliwe!
 
reklama
Ja już po wizycie. Po stymulacji zrobiły się torbielki więc trzeba to wyciszyć. Przerwa zaplanowana teraz na 2 miesiące i ostra suplementacja. Chyba śniadań nie będę jeść tylko same witaminy 😅 powiedzcie mi czy któraś z was miała zlecony NMN ? Nigdzie nie mogę wyszukać takiego suplementu 🤔
 
Ja już po wizycie. Po stymulacji zrobiły się torbielki więc trzeba to wyciszyć. Przerwa zaplanowana teraz na 2 miesiące i ostra suplementacja. Chyba śniadań nie będę jeść tylko same witaminy 😅 powiedzcie mi czy któraś z was miała zlecony NMN ? Nigdzie nie mogę wyszukać takiego suplementu 🤔
Kojarzę tyko NAC, nie mam pojęcia co to może być innego
 
Ja już po wizycie. Po stymulacji zrobiły się torbielki więc trzeba to wyciszyć. Przerwa zaplanowana teraz na 2 miesiące i ostra suplementacja. Chyba śniadań nie będę jeść tylko same witaminy 😅 powiedzcie mi czy któraś z was miała zlecony NMN ? Nigdzie nie mogę wyszukać takiego suplementu 🤔
Nie, ale tutaj się dość często bierze, to niby na przeciwdziałanie starzeniu...
Pochodna witaminy B3, jakoś tak.
 
Ktoś wie może do jakiego poziomu proga robia świeży transfer ? Bo coś czuje ze lekarka aby mnie nie denerwować specjalnie mi nie powiedziała 🙈
 
Ktoś wie może do jakiego poziomu proga robia świeży transfer ? Bo coś czuje ze lekarka aby mnie nie denerwować specjalnie mi nie powiedziała 🙈
Tu u nas taki super zen, że chyba nigdy nikogo nie chcą denerwować, bo nie poznałam wyników praktycznie żadnych swoich badań krwi ;-)
Liczmy na to, że robią na odpowiednim!
 
reklama
A, myślałam, że nigdzie nie możesz wyszukać, a tu chodzi o to, żeby była znana Ci firma, tak? To niestety nie pomogę ;-)
Może inaczej chodzi mi o sprawdzoną markę. Trochę się obawiam kupić na allegro i to kompletnie nie znanej dla mnie firmy. Jeden w ogóle doczytałam, że ściąny jest z chin :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry