reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Właśnie tylko te mi wyskakują ale żadna z firm nie jest mi znana. Widzę że kiedy miało to Yango, swanson ale wycofali.
Hejka, wtrącę się, bo sama weszłam w ten link. Proton Labs wydaje się całkiem spoko i jakbym sama miała się decydować na coś, co tam wyskakuje, to bym wybrała od nich 😉 Obecnie zastanawiam się czy nie spróbować z ich resweratrolem, bo mam w zaleceniach żeby wprowadzić i jestem właśnie w trakcie wyboru.
 
Hejka, wtrącę się, bo sama weszłam w ten link. Proton Labs wydaje się całkiem spoko i jakbym sama miała się decydować na coś, co tam wyskakuje, to bym wybrała od nich 😉 Obecnie zastanawiam się czy nie spróbować z ich resweratrolem, bo mam w zaleceniach żeby wprowadzić i jestem właśnie w trakcie wyboru.
Też mam resveratol w dużej dawce i tu chyba zdecyduję się na now foods.
Słyszałaś już wcześniej o tej marce -Proton Labs ?
 
Też mam resveratol w dużej dawce i tu chyba zdecyduję się na now foods.
Słyszałaś już wcześniej o tej marce -Proton Labs ?
W zasadzie nie, sama na nich trafiłam robiąc research przed zakupem suplementów. Ale poczytałam trochę o różnicach między ich produktami a innych (np. dot. formy składników), sprawdziłam że mają te dodatkowe badania jakościowe, trochę opinii i wydają się całkiem sensowni. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że musi być w tym trochę marketingu (a niektóre firmy mają naprawdę dobrych ludzi od tego), ale mam nadzieję że to nie tylko na pokaz 😉 Z tych wszystkich, które wyskakują przy NMN jakoś wzbudzają najwięcej zaufania. Ale może warto poczytać czy to NMNH to nie jest coś bardzo zbliżonego i wtedy rozważałabym też Kenay (teraz łykam od nich ubichinol).
 
reklama
Do góry