reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

Dziewczyny, przepraszam, ale jakoś mi nie po drodze ostatnio z byciem na bieżąco z forum, więc jakbyście mogły mi zaktualizować co tu się dzieje:

Czekają na kwalifikację / czekają na stymulację / czekają na wizytę:
@LadyCaro - kwalifikacja 19.08
@fckathy - kwalifikacja 8.08
@annn1 - czekamy do kolekjnego cyklu
@Gosia0132 - czeka na stymulację
@Ann2907 - kwalifikacja 9.08
@Izuu007 rozpoczęcie stymulacji 16.08

W trakcie stymulacji:
@Emily0308
@amusedxxx
@wrobelmm

Czekają na transfer:
@QueenK - transfer w sieprniu
@Lea2022 - transfer na koniec sierpnia
@Motylkowa!
@Asiur93
@Martuska.
@raisonnablement
@Aileen31


Po transferze, czekamy na pozytywną betę ❤️❤️:
@Astkamisia


Żebym mogła wprowadzić aktualne info :)
Heej, ja dziś 22dc, czekam na okres lub spontaniczną niespodziankę wakacyjną 🤪 Właśnie zastanawiam się jak to dalej działa jeżeli chcę w następnym cyklu ten transfer ogarnąć 🧐 mam wypisaną już receptę na estrofem 3x1 z dopiskiem aby go stosować od 2dc ale nic więcej mi nie powiedzieli co dalej 🥸… chyba spróbuje podejść jeszcze w tym cyklu na wizytę żeby mi to wszystko rozpisali i wytłumaczyli.
Dziewczyny jak wyglądały wasze pierwsze okresy po punkcji? Ja dzisiaj krwawię falami jak szalona, chyba bardziej niż zazwyczaj. Chociaż może mi się wydaje bo zawsze z tamponów korzystam, a tym razem mam podpaski🙈
Mój pierwszy okres po punkcji skończył się na sorze. Wróć - skończył się na 6 godzinach przebywania na sorze z podejrzeniem że to muszą być nerki.
Wymiotowałam z bólu, po 6 godzinach czekania i płaczu udało mi się na PZU zdrowie dostać do ginekologa, który mnie zbadał i stwierdził że to po prostu rozkręca mi się okres i mam jeszcze bardzo powiększone jajniki i stąd ten ból…. 😫 mega duży ból ale krwawienie tak jak zwykle 3 dni mocniej i później to już takie plamienie…
 
reklama
Heej, ja dziś 22dc, czekam na okres lub spontaniczną niespodziankę wakacyjną 🤪 Właśnie zastanawiam się jak to dalej działa jeżeli chcę w następnym cyklu ten transfer ogarnąć 🧐 mam wypisaną już receptę na estrofem 3x1 z dopiskiem aby go stosować od 2dc ale nic więcej mi nie powiedzieli co dalej 🥸… chyba spróbuje podejść jeszcze w tym cyklu na wizytę żeby mi to wszystko rozpisali i wytłumaczyli.

Mój pierwszy okres po punkcji skończył się na sorze. Wróć - skończył się na 6 godzinach przebywania na sorze z podejrzeniem że to muszą być nerki.
Wymiotowałam z bólu, po 6 godzinach czekania i płaczu udało mi się na PZU zdrowie dostać do ginekologa, który mnie zbadał i stwierdził że to po prostu rozkręca mi się okres i mam jeszcze bardzo powiększone jajniki i stąd ten ból…. 😫 mega duży ból ale krwawienie tak jak zwykle 3 dni mocniej i później to już takie plamienie…
Ja na sztucznym cyklu miałam brać estrofem od 2dc i podgląd w około 12 dc i wtedy wyznaczał transfer
 
Dziewczyny jak wyglądały wasze pierwsze okresy po punkcji? Ja dzisiaj krwawię falami jak szalona, chyba bardziej niż zazwyczaj. Chociaż może mi się wydaje bo zawsze z tamponów korzystam, a tym razem mam podpaski🙈
U mnie mega intensywna miesiączka, plamienie aż do 14dc gdzie zazwyczaj plamienie max 8 dc jest i to rzadko
 
Ja już po pierwszym monitoringu, w środę kolejny i piątek punkcja. Na ten moment mam 6 pęcherzykow plus jeden, który bardzo wybiegł do przodu przed resztą. Trochę się martwię, że mało pęcherzyków. Liczyłam, że będzie w czym wybierać i będzie koło 10.
 
Dziewczyny jak wyglądały wasze pierwsze okresy po punkcji? Ja dzisiaj krwawię falami jak szalona, chyba bardziej niż zazwyczaj. Chociaż może mi się wydaje bo zawsze z tamponów korzystam, a tym razem mam podpaski🙈
Był bardziej obfity i 2 dni dłuższy niż zwykle. I po skończeniu były 2 dni przerwy i jeszcze 2 dni plamienia.
 
Ja już po pierwszym monitoringu, w środę kolejny i piątek punkcja. Na ten moment mam 6 pęcherzykow plus jeden, który bardzo wybiegł do przodu przed resztą. Trochę się martwię, że mało pęcherzyków. Liczyłam, że będzie w czym wybierać i będzie koło 10.
Do piątku mają jeszcze chwilę, więc trzymam kciuki, żeby te 4, brakujące do 10, podgoniły 🤞 a jeśli nie, to pamiętaj, że i tak liczy się jakość, a nie ich ilość.
 
reklama
Do góry