reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

A jak reagowałas wcześniej na stymulacje letrozolem albo innym stymulantem? Może to kwestia źle dobranego leku i teraz już wszystko ładnie ruszy 🤞🏻 coś mówił lekarz dlaczego tak wyszło?
Na samym leteozolu zawsze przynajmniej podwójne, jak nie potrójne, owulacje. W połączeniu z clo - nie było efektu w trakcie stymulacji, ale pojawił się on po wdrożeniu estrogenu i dlatego później były te 4/5 torbielek - dlatego lekarz teraz zdecydował o dołożeniu estrofemu do stymulacji.

Tak wyszło, bo część kobiet nie reaguje prawidłowo na stymulację - tym bardziej, gdy mamy przedwczesne wygasanie czynności jajników i niskie amh (ale nie tylko). Nie ma znanej przyczyny takiego stanu.
 
reklama
Witam chciałam do was dołączyć jesteś w trakcie stymulacji zaczęłam 2.08 po całej ampułce gonapeptyl i tak mam brać do 9.08 a od 10.08 po pół ampułki i wizyta kontrolna 22 sierpnia oczywiście dostaliśmy refundacje 💪💪💪💪radość nie do opisania 🥳🥳🥳Mamy już córeczkę z in Vitro stymulacja nr 2 transfer trzeci udał się i mamy 5 latek na pokładzie 💪💪💪💪trzeba wszystko od zera zacząć bo zarodków brak
 
Witam chciałam do was dołączyć jesteś w trakcie stymulacji zaczęłam 2.08 po całej ampułce gonapeptyl i tak mam brać do 9.08 a od 10.08 po pół ampułki i wizyta kontrolna 22 sierpnia oczywiście dostaliśmy refundacje 💪💪💪💪radość nie do opisania 🥳🥳🥳Mamy już córeczkę z in Vitro stymulacja nr 2 transfer trzeci udał się i mamy 5 latek na pokładzie 💪💪💪💪trzeba wszystko od zera zacząć bo zarodków brak
Super witamy! Czekamy na dobre wieści, jak przechodziłaś wcześniejsze stymulacje, ile zarodków udało się uzyskać?
 
Super witamy! Czekamy na dobre wieści, jak przechodziłaś wcześniejsze stymulacje, ile zarodków udało się uzyskać?
Pierwsza stymulacje byłam na protokole krótki i mieliśmy 1 zarodek 1 AB transfer udany ale druga beta spadkowa 😭😭😭Druga stymulacje protokół długi mieliśmy 4 zarodki wszystkie 2 AB drugi transfer podany jeden zarodek ,udany ale druga beta spadkowa 😭😭😭Trzeci transfer podane dwa zarodki strzał w dziesiątkę jest córeczka 5 lat 🥰🥰🥰🥰🥰💪💪💪i po małej był transfer ostatniego zarodka ale scenariusz jak poprzednie transfer udany druga beta spadkowa i tak to wyglądało
 
Dziewczyny, tak mnie naszła myśl. Jakie zalecenia miałyście w trakcie stymulacji do sportu, seksu itd. Ja w sumie żadnych zaleceń nie dostałam i zastanawiam się czy normalnie wszystko można robić. W internecie bardzo sprzeczne są informacje.
 
Ostatnio novum Warszawa wrzuciła na insta i profil na fejsie informację że mieli rozmowy z ministerstwem i udało im się ustawić plan na przód. Ale nie doprecyzowali czy to znaczy że będą robić kwalifikacje nowych par czy to tylko kasa na pary które już miały na przykład jeden nieudany transfer z programu. Macie podpisaną już umowę na procedurę u nich czy jeszcze nie? Ta klinika wygląda na to że ma ogromne obłożenie, nie myśleliście żeby wybrać inną która nie ma problemu z płynnością środków w programie? Chyba że zależy wam na konkretnym lekarzu?
Zależy nam na ich labie i embriologach..
 
Pierwsza stymulacje byłam na protokole krótki i mieliśmy 1 zarodek 1 AB transfer udany ale druga beta spadkowa 😭😭😭Druga stymulacje protokół długi mieliśmy 4 zarodki wszystkie 2 AB drugi transfer podany jeden zarodek ,udany ale druga beta spadkowa 😭😭😭Trzeci transfer podane dwa zarodki strzał w dziesiątkę jest córeczka 5 lat 🥰🥰🥰🥰🥰💪💪💪i po małej był transfer ostatniego zarodka ale scenariusz jak poprzednie transfer udany druga beta spadkowa i tak to wyglądało
Długa historia za tobą, ale trzymam kciuki, żeby pojawiło się rodzeństwo dla córeczki! Czy lekarz wprowadził coś innego/inne leki przy tym udanym transferze?
 
reklama
Dziewczyny, tak mnie naszła myśl. Jakie zalecenia miałyście w trakcie stymulacji do sportu, seksu itd. Ja w sumie żadnych zaleceń nie dostałam i zastanawiam się czy normalnie wszystko można robić. W internecie bardzo sprzeczne są informacje.
Ja nie miałam żadnych, oprócz tego że mam się pilnować i pod żadnym pozorem nie rozchorować :) także trochę przypomniałam sobie czasy covida 😃
 
Do góry