reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
tak, napewno będziemy mieli możliwość, żeby dostać L4. Tylko chciałam właśnie mieć to z góry potwierdzone :D no ale faktycznie, ja myślałam, ze może to jakoś co 2 dni, że da się np w jednym tygodniu to zmieścić.
kurcze pewnie różnie. Ja miałam wizytę 1 dnia cyklu i od 2stymulacja. Wizyta tylko bodajże 5/6 dnia cyklu jak rośnie i jak dalej leki brać i ja 10 dnia cyklu miałam już punkcje
 
kurcze pewnie różnie. Ja miałam wizytę 1 dnia cyklu i od 2stymulacja. Wizyta tylko bodajże 5/6 dnia cyklu jak rośnie i jak dalej leki brać i ja 10 dnia cyklu miałam już punkcje
Bardzo szybko punkcja, ja miałam 12dc i teraz doktor przy kolejnej punkcji przetrzyma mnie dłużej na lekach, o ile kolejna będzie potrzebna, oby nie :D ale to tylko pokazuje jak się tego nie da przewidzieć, u każdej inaczej :D
 
Wow Ale wynik! U mnie niestety 13
Pęcherzyków, dojrzałych 5 i zapłodnili 2, 2 zarodki przetrwały, jeden na transferze świeżym nie dał rady, a teraz czekam na transfer mrożony na cyklu naturalnym. Jak się nie uda to od nowa wszystko
 
Dziewczyny a jak to jest z zapładnianiem pęcherzyków? Mam ja coś do powiedzenia co do ilośći czy to są jakieś wytyczne?
 
Dziewczyny a jak to jest z zapładnianiem pęcherzyków? Mam ja coś do powiedzenia co do ilośći czy to są jakieś wytyczne?
Wg ustawy 6 max, chyba że macie wskazania to wtedy można więcej/wszystkie:) u nas z racji obniżonych parametrów nasienia i niedrożnego jajowodu mogliśmy wszystkie zapłodnić. Pewnie też zależy od lekarza. Ale też nic na siłę, jeśli nie chcecie więcej to możecie się nie zgodzić na zapładnianie więcej niż 6
 
Wg ustawy 6 max, chyba że macie wskazania to wtedy można więcej/wszystkie:) u nas z racji obniżonych parametrów nasienia i niedrożnego jajowodu mogliśmy wszystkie zapłodnić. Pewnie też zależy od lekarza. Ale też nic na siłę, jeśli nie chcecie więcej to możecie się nie zgodzić na zapładnianie więcej niż 6
A jakbym mogła więcej, ale bym chciała tylko 6? To mogę tak?
 
reklama
Do góry