reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Mój Synek Wiktor przyszedł na świat dzisiaj przed 1 w nocy.
4170g, 56cm szczęścia...🥰
Zarówno Wiktor jak i ja czujemy się świetnie!
Udało się urodzić siłami natury, porod bardzo szybko postępował.

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Marzenia się spełniają! Mimo przeciwności jakie trzeba czasem pokonać po drodze... Dziękuję za Wasze wsparcie, było dla mnie nieocenione w tym szalonym okresie!
Super ❤️🥰 moje gratulacje cieszę się ze dałaś radę !! Oczywiście ani przez chwile nie wątpiłam w to ze sobie poradzisz 🥰 ucaluj Wiktorka od Cioci Karoliny i ty tez masz ode mnie buziaki dzielna mamo 🎉🎉🎉
 
reklama
Mój Synek Wiktor przyszedł na świat dzisiaj przed 1 w nocy.
4170g, 56cm szczęścia...🥰
Zarówno Wiktor jak i ja czujemy się świetnie!
Udało się urodzić siłami natury, porod bardzo szybko postępował.

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Marzenia się spełniają! Mimo przeciwności jakie trzeba czasem pokonać po drodze... Dziękuję za Wasze wsparcie, było dla mnie nieocenione w tym szalonym okresie!
Yuhuuuuu kto jak kto ale Ty musiałaś dać radę 😄 najważniejsze ze jest juz po tej stronie i jesteście oboje cali zdrowi i szczęśliwi 🥰 chyba każda z nas nie moze sie doczekać takiego momentu w naszym życiu ☺️
 
Dostałam wynik immunofenotypu i na jego podstawie ustaliła pani doktor ze mam mieć dwa wlewy intralipidu przed transferem.

Wiecie w ogóle z ciekawości ile taki wlew kosztuje ?

I czekam w takim razie jeszcze na wynik biopsji cd138 i nk. Powinien być za ok. 2-2,5 tyg
 
Mój Synek Wiktor przyszedł na świat dzisiaj przed 1 w nocy.
4170g, 56cm szczęścia...🥰
Zarówno Wiktor jak i ja czujemy się świetnie!
Udało się urodzić siłami natury, porod bardzo szybko postępował.

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Marzenia się spełniają! Mimo przeciwności jakie trzeba czasem pokonać po drodze... Dziękuję za Wasze wsparcie, było dla mnie nieocenione w tym szalonym okresie!
Ohhh wielkie gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was! 😍
 
Mój Synek Wiktor przyszedł na świat dzisiaj przed 1 w nocy.
4170g, 56cm szczęścia...🥰
Zarówno Wiktor jak i ja czujemy się świetnie!
Udało się urodzić siłami natury, porod bardzo szybko postępował.

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Marzenia się spełniają! Mimo przeciwności jakie trzeba czasem pokonać po drodze... Dziękuję za Wasze wsparcie, było dla mnie nieocenione w tym szalonym okresie!
Super, gratulacje... Dużo zdrówka dla Was 🙂
 
My jesteśmy po USG.
CRL 0.46cm

Niestety lekarz był bardzo mało wylewny.
Otrzymałam tylko informacje: wszystko w porządku, wielkość ok, serduszko bije w normie, gratulacje.

Czy cos więcej możemy wyczytać ze zdjęcia?
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-16-16-01-46-721_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-07-16-16-01-46-721_com.miui.gallery.jpg
    180,7 KB · Wyświetleń: 60
My jesteśmy po USG.
CRL 0.46cm

Niestety lekarz był bardzo mało wylewny.
Otrzymałam tylko informacje: wszystko w porządku, wielkość ok, serduszko bije w normie, gratulacje.

Czy cos więcej możemy wyczytać ze zdjęcia?
Wspaniale wieści 🥰
Wg USG to 6+1 tc a wg ostatniej miesiączki który?
Pięknie wygląda maluszek, niech rośnie 🙂
 
Wspaniale wieści 🥰
Wg USG to 6+1 tc a wg ostatniej miesiączki który?
Pięknie wygląda maluszek, niech rośnie 🙂
Wg miesiączki też 6+1 🙂

Martwi mnie też, że pomimo moich przygód z progesteronem lekarz zalecił stopniowo odstawiać prolutex, estrofem, duphaston i luteinę.
Potrwa to ok. 2 tygodnie, czy ktoś też tak miał?
Czy to nie za szybko?
 
Dostałam wynik immunofenotypu i na jego podstawie ustaliła pani doktor ze mam mieć dwa wlewy intralipidu przed transferem.

Wiecie w ogóle z ciekawości ile taki wlew kosztuje ?

I czekam w takim razie jeszcze na wynik biopsji cd138 i nk. Powinien być za ok. 2-2,5 tyg
Wlew z Intralipidu to jest kroplówka, podaje się ją około 3h. Koszt chyba około 400zl, ale sprawdź sobie w cenniku swojej kliniki.
 
reklama
Wg miesiączki też 6+1 🙂

Martwi mnie też, że pomimo moich przygód z progesteronem lekarz zalecił stopniowo odstawiać prolutex, estrofem, duphaston i luteinę.
Potrwa to ok. 2 tygodnie, czy ktoś też tak miał?
Czy to nie za szybko?
Mi pamiętam też kazał odstawiać jakoś od 8tc. Prolutex odstawiłam jak kazał, estrofem przeciagnelam chyba z tydzień a luteinę brałam cały pierwszy trymestr 😅 miałam 600mg na dobę. Zeszłam do 400 i tak brałam do 12tc i potem w dwa tyg zeszłam całkiem. Receptę pisała mi moją gin która prowadziła mi ciążę (w klinice ostatni raz byłam właśnie w 8tc). Powiedziałam jej że mam takie zalecenia z kliniki i nie było problemu 🙂
 
Do góry