reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

Nam chodzi po glowie Adaś jeśli chłopiec a z dziewczynką to już trudniej mnie sie podoba Marysia, Hania, Helenka, Ewa
 
reklama
U nas płeć już znana więc od czwartku trwają dyskusje nad imieniem, bardziej chcieliśmy jakieś "typowe imię". Ostatecznie coraz bardziej skłaniamy się ku Piotrusiowi, choć wiadomo, przez te pół roku jeszcze coś się może pozmieniać :)
 
Hej. My już niby zdecydowani, a ciągle mętlik w głowie. Dla Córeczki chciałam Maria, ale chyba jednak będzie Sara. Jeśli czytałyście "Klejnoty" Daniell Stell to wiecie czemu. Przepiękna książka, z serca polecam. Dla chłopca jest problem. Ja chce Tobiasz, mąż też skłania się ku temu imieniem, ale w rodzinie są jakieś " ale". I już sama nie wiem... Jeszcze jest Mikołaj.
 
U nas wciąż imiona to temat rzeka. Chłopiec chyba Bruno A dziewczynka Kornelia lub Jagoda lub Rozalka

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jak narazie jeśli dziewczynka to Antonina lub Liliana a chłopiec Antos lub Ignas
Ale pewnie się jeszcze zmieni.
Z córką było łatwiej bo dostała imię po mojej babci Aniela.
I od razu jak tylko dowiedzieliśmy się, że to dziewczynka to imię było wybrane.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@Oska305 moja corka ma na imie Gaja :-)
My zrobilismy liste imion ;-) poki co nie mamy faworyta zbytnio, ale z corka bylo to samo, do samego konca nie bylismy zdecydowani, przegladalam kalendarz i wpadlo mi w oko Gaja :-)
Teraz dla dziewczyny mamy Otylia, Dagna i Flora na prowadzeniu, a dla chlopaka poki co Jeremi, Remigiusz i dzisiaj na prowadzenie wyszedl Ziemowit
 
reklama
My też molestujemy temat imion i ciągle nam się coś nie podoba. Póki co dla dziewczynki mamy wybrane Łucje, Anastazje i Mie a dla chłopca tylko Olaf [emoji4] pewnie do grudnia zmienimy jeszcze 5 razy zdanie [emoji23]

 img]
 
Do góry