reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
Dziewczyny, nie wiem czy widzialyscie juz kiedys strone gorny.edu.pl. (przepraszam, nie przesledzilam calego watku jeszcze). mnie ona strasznie bawi, autor od kilku lat spisuje imiona dzieciakow z warszawskich szpitali (jest taki dodatek do wyborczej zdaje sie ze zdjeciami dziubkow). Mozna sie zainspirowac, a czasem troche posmiac :-) dodatkowo to tez jakas statystyka jesli szukacie oryginalnego imienia
 
Beata ja dzis wlasnie m mowilam moze Kaja choc sama przekonana nie jestem ale on woli Maja.
Ja nie wiedzialam ze bede miec taki prpblem z imieniem dla corci..ahh
 
Beata taak moj m marudzi ze Amelia za długie. .choc juz sie niby zgodzil ale jak mowie mi chyba faza na to imie minela i sama nie wiem ;/
Ale co do dlugosci to nasz Alex jest Aleksander ;)
Aa i m dzis zaczal cos bakac ze ja wybieralam niby imiona dla chlopcow..a to nie prawda wybieralismy razem haha.. i ze on teraz powinien wybrac... niee..
Mojemu sie jeszcze Lena podoba tez ladnie w sumie..
Mi sie podoba nawet Inga albo Lila
Ale nie ma tego wow chyba w zadnym i nie wiwm co robic hahaha.
 
Beata chyba tak... to nie ma byc tylko imie hahaha ;) tylko takie wow :)
Choc wiem ze jako mama po jakiems czasie sie przyzwyczaje i juz nie beda takie wow..
Kurde ale mam dzis myslenia caly dzien.
Wiem ze jakbym dala Maja przej to musialabym wszedzie dyktowac eh.
A to takie ciolki ze jak mowie Aleksander by ks to i tak pisza x haha.
Amelia to chyba dobrze by pisali... ajajajjajajaj
 
reklama
Do góry