reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

Dziewczyny mój Mż wymyślił dla syna imię : Samuel ... Co Wy na to?

zdrobniale Sam, Sami
 
reklama
Masz rację, ale chce znać opinie innych z jednego powodu : To co mi i mojemu mężowi sie podoba może być krzywdzące dla dziecka. Nie chce aby był kolejnym Jakubem, ale nie chce też aby w przyszłości wstydził sie imienia
 
Akuku nie dodawaj jeszcze, bo nie wiem czy będzie chłopak :D , narazie trwa z M dyskusja :)
 
U mnie wizja dla dziewczynki ewoluowała. Mąż nadal twierdzi, że ma być Lena (uwielbiam! Ale ta popularność...), ale spodobało mu się też Karina. Będziemy więc pewnie czekać do narodzin i zobaczymy co bardziej pasuje:) Hubert pozostaje niezmienny:)
 
reklama
Lena tez mi sie podoba :) ale dopiero zaczynam sie zastanawiać.. A dla chłopaka Sebastian na przykład.. Dobrze ze jeszcze duzo czasu :)
Mój mi wczoraj powiedział ze by chciał Dominika/Dominik .. Nie obrażając nikogo nienawidzę tego imienia, mam ciotkę Dominikę i ja unikam wszystkimi sposobami i stanowczo mu mowię nie to sie obraził Eh faceci..
 
Do góry