reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

reklama
Nie, no Maria i Adam nie sa az tak wysoko ;)
Ale to prawda ze i tak nasze dzieci zawsze beda dla nas wyjatkowe :)

Moja kolezanka chciala Julke ale stwierdzila ze zbyt popularne i dala .... Lena :D
 
O mamo Hanna jest na 11 miejscu :szok:
Moja mama gdyby to zobaczyła to byłaby z siebie dumna :-D

Zuzanna na trzecim miejscu, trochę mi to też nie pasuje. Nie chciałabym by moja córka chodziła z pięcioma innymi Zuzkami do klasy :dry:

Ritta, koleżanka dobra :-) Wpadła z deszczu pod rynnę :-D
 
A ja dla dziewczynki chyba tez juz mam wybrane dwa typy z wielu :D albo Hania albo Lidia :) raczej sie z tad nie bedziemy wyprowadzac wiec chcemy dla dzieci cos uniwersalnego zeby brzmialo podobnie w obu jezykach i zeby pisownia byla podobna.
 
Hania, u nas też miala byc Zuzia, ale wlasnie o tym samym pomyslalam ze w klasie bedzie miala 5 Zuzanek to jakis dramat :p
Wydawalo mi sie Ola jest malo popularne, a w mojej klatce z rocznika Oli, na 4 dziewczynki sa dwie Ole, Ula i Ala... :D
u nas nowy typ Gabrysia dla dziewczynki... ale ja po cichu licze na chlopca :)
 
U nas Hania to jedyne imię "zgodne", ja chciałam Lenę albo Julitkę, ale mąż kręci nosem. Dla chłopca mąż wybrał Franka, co mi nie w smak, ale jakoś na kompromis musimy pójść..;-)
 
Hanie ostatnio na topie :D Zuzie chyba tez, mi sie bardzo Zuzia podoba ale no nie pasuje nam tutaj plus moja siostra niedawno urodzila Zuzie :)
 
reklama
Wszystkie najładniejsze imiona są masowo nadawane... na szczęście Julian jeszcze nie króluje :p a nad dziewczynką pomyślimy bardziej jeżeli się dowiemy że będzie córcia :) Może nas syn uratuje od dylematu hehe
 
Do góry