reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

mi sie tez tak podoba Leon, ze szok! Sama nie wiem skad mi sie to wzielo. Maz nie jest zachwycony :no:, jego typ to Tymon. Tez ladnie, zobaczymy :-) Imie dla dziewczynki, to juz zupelnie inna historia. Maz nazwal corke. Ja nie mialam pojecia, wszystko mi sie podobalo i nic... Teraz tez nie wiem. Majeczka to byl moj typ w pierwszej ciazy, ale faktycznie tyle juz jest tych majeczek, juleczek, olivii, ze te imiona na pewno odpadaja. Ja sama bylam jedna z wielu anek w klasie, wiec nie chce fundowac tego swojemu dziecku :-D Mamy jeszcze troche czasu do namyslu na szczescie:tak:
 
reklama
Ja od dawna chciałam Maję, ale jak teraz jest tak często nadawane to chyba zmienię zdanie, bo nie chcę żeby moja córka była jedną z kilku Majeczek w klasie :) (pod warunkiem, że to będzie dziewczynka)
A dla chłopca kiedyś myśleliśmy Gabriel, teraz zastanawiamy się nad Julianem :)

wiesz co, a ja na to nie patrzę bo ty nadajesz imię swojemu dziecku na całe życie i mimo, że będzie nawet 10 Majek w klasie to twoja córa i tak będzie wyjątkowa dla ciebie :-)nie patrz na to :-) Ja jak synowi nadawałam imię to mało mnie interesowało, że jest w czołówce najczęściej nadawanych imion.

Dzisiaj moja siostra właśnie zagadała do mnie żebym nazwała chłopca Julek ;-) no nic, będziemy jeszcze myśleć bo mamy 3 w czołówce na razie: Kacper, Julian i Nataniel.
 
elleni- to chyba mamy podobny gust bo też mi się podobają te imiona, które wymieniłaś i jeszcze dodatkowo Mikołaj mi się podoba :)
a jeżeli chodzi o Maję to mam taki plan, że może byśmy nazwali Maria i wtedy można mówić Marysia, Majka więc jakiś to kompromis będzie :)
 
syn ma być koniecznie Filip (podobno nie mam się nawet co próbować wykłócać z moim M)
córka... hmmm dla mnie to chyba Nel :) M też pasuje :)

ale moja córa śmieję się, że sama sobie wybrała imię. Bo pod koniec ciąży miziałam ją po brzuchu i wymieniałam imiona głośno się zastanawiając. I przy swoim zaczęła szaleć i kopać. I tak została nazwana. I nie wyobrażam jej sobie z innym imieniem :)
 
Fajnie, że macie już typy imion. My nie mamy koncepcji ani dla chłopca ani dla dziewczynki i coś mi się wydaje, że ciężko będzie z wyborem.
 
A ja sobie dziś wdumałam, że jak będzie dwóch chłopców to będą: Aleksander i Maksymilian

dziewczynki: Nadia i Oliwia

Parka: Nadia i Aleksander :-)
 
Nasze typy(w sumie bardziej moje, bo Mężul ma szalone pomysły:p) to dla dziewczynki Liliana, Kornelia albo Oliwia, a dla chłopca Igor, Fabian, Hubert, Wiktor, albo Aleksander:) Myślę, że coś z tego wybierzemy, no chyba, że jak już będziemy znali płeć to inne pomysły nam wpadną:-)
 
Bubbles spadłaś mi normalnie z nieba :-D

Mężowi nie podoba się Oliwia więc zaproponuje Lilianę ;-) Dzięki Ci dobra kobieto :-D
 
reklama
Do góry