reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
Mia , bardzo ładnie.U nas dla dziewczynki było mnóstwo pomysłów,chociaz jedno wtórowało nad pozostałymi i miała to byc Zuzka,ale w drodze mamy chłopaczka i tutaj pojawił sie problem.Wojtuś,Bartus , Filip i ciągle dyskusje i zmiany.Ale juz postanowione i będzie Kuba.
Gorzej z drugim imieniem,bo mąż chce jakieś dziwaczne wymyślic ( jak mówi: "dla śmiechu" ) denerwuje mnie tym bardzo.Chodzi,wymysla iżarty sobie robi.ŁOBUZ !!!
 
Ja też stawiam na Mia Ella

u nas z imieniem dalej niewiadoma w sumie, ale bardziej jesteśmy za Anią.
mojej rodzinie niebardzo się podoba ( bo takie pospolite. A patrząc na statystyki to teraz mniej Aneczek niż Wiktori, ja nie znam żadnej małej Ani, no nie licząc Ani trixi:) więc mąż tym bardziej jest za, ja w sumie też. No ale jakoś ostatwecznej decyzji nie mogę podjąć. Jakoś czuje że najpierw musze mała zobaczyć.
Mi się nadal Blanka podoba bardzo, może na drugie by mi się udało przemycić :)
Narazie staneło na Anna Wiktoria.
 
kacha a ja stawiam za Ella Mia :-D z wiadomych względów

U nas ciągle brak decyzji co do imienia. Chyba zdecydujemy się dopiero jak już Maleństwo będzie na świecie.

Jak na razie ja dla chłopaka to bym chciała Marek lub Tomek (na drugie Mariusz)
Dla dziewczynki Dorota lub Liliana (na drugie Nadzieja). M to ciągle i tak się śmieje że on zadecyduje w USC:wściekła/y:
 
Kacha - fakt, że do Ella Mia już się przyzwyczaiłyśmy, ale zamiana wypada korzystnie:-)
Ellsi - mój mąż też ostatnio się śmiał, że to on idzie do USC więc wybierze imię jakie mu się podoba;-) Wiem, że grami tym na nerwach i tak nie zrobi - dlatego przestałam zwracać na niego uwagę:-D
A ostatnio byłam w ubezpieczalni i zajęła się mną Pani o imieniu NOEMI i tak mi w głowie siedzi hahaha, ale mojej Nadii raczej nie odpuszczę;-)
 
Kacha - fakt, że do Ella Mia już się przyzwyczaiłyśmy, ale zamiana wypada korzystnie:-)
Ellsi - mój mąż też ostatnio się śmiał, że to on idzie do USC więc wybierze imię jakie mu się podoba;-) Wiem, że grami tym na nerwach i tak nie zrobi - dlatego przestałam zwracać na niego uwagę:-D
A ostatnio byłam w ubezpieczalni i zajęła się mną Pani o imieniu NOEMI i tak mi w głowie siedzi hahaha, ale mojej Nadii raczej nie odpuszczę;-)

Miałam w podstawówce koleżankę o imieniu Noemi. To imię przewija się w środowisku Świadków Jehowych.
 
Mia Ella pięknie :))

A moja teściowa oprotestowuje nasz wybór. Gabryś jej sie nie podoba, Michał też. Myśleliśmy wcześniej nad Mikolajem i Miłoszem i też było oprotestowane. A teraz to nam tak suszy głowę że aż mam już tego dosyć. A i powiedziała już że ona nie będzie do dziecka mówć Gabryś tylko Pawełek albo Grześ. Kurdeee to dopiero babsztyl
 
Anisen w ogóle nie zwracaj uwagi na takie teksty, wybierzcie takie imię jakie Wam się podoba a teściowa na pewno tylko tak mówi bo chce postawić na swoim a potem przyzwyczai się do Gabrysia i tak będzie do niego mówiła :-)
 
reklama
Anisen to moja tak mówiła o Idze, że to będzie jej Polusia albo Wiktoria...tak chrzaniła, żeby mnie chyba wkurzyć..a teraz Igusia i Igusia..olac takie gadanie,ale fakt wkurza...
 
Do góry