reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

paula - zestaw imion Adaś i Hania mega mi sie podoba!! :)

asia - kurcze przemyślcie to, to decyzja na całe życie. Na pewno dojdziecie do porozumienia!!
 
reklama
U nas niezmiennie od czasów ciąży z Adasiem będzie Hania :-)
Tylko moja mama chodzi i wymyśla, "a może Iwa? Wiktoria? Wiki, to tak ładnie... "
Ta Iwa to z jakiegoś filmu :-) teraz chyba powtórki lecą, mama oglądała i się jej spodobało, już tydzień za nami chodzi :-)
Ja dla dziewczynki chciałam Hanie, ale z racji że będzie chłopak - odpadło :-p
 
Paula_zg - ale fajnie, mojego brata dzieci mają na imię Hania i Adaś, tylko kolejność jest odwrotna niż u Was. Sami myśleliśmy teraz trochę o Adasiu, no ale jeden już jest w najbliższej rodzinie więc odpada.
U nas bez zmian będzie Pawełek - "Pawcio - Pifpawcio", bo ciągle strzela do mamy kopy z brzucha, a jak mój K położy rękę i głaska, to zaraz się uspokaja.
 
Jedna dziewczyna w szpitalu powiedziała mi że wybrali imiona dla chłopca i dziewczynki. Jak szli żeby sprawdzić płeć to jej mąż powiedział że szkoda bo się dowie że jednego nie będzie. :-D

U mnie niby 55% na dziewczynkę. To naprawdę nieźle się dowiedziałam. Ciągle imiona nie wybrane.
 
Ja nosze pod serduszkiem chlopczyka, bedzie mial na imie ROBERT :-), a dlaczego tak? Moj najdrozszy tatus zmarl w styczniu i chce dac imie po Nim mojemu dziecku.
 
A my z mężem zadecydowaliśmy, że jednak będzie Janek (po moim kochanym i niestety nieżyjącym już dziadku), a na drugie Ryszard...Ryś (taki nasz mały kotek):-D

U nas bez zmian będzie Pawełek - "Pawcio - Pifpawcio", bo ciągle strzela do mamy kopy z brzucha, a jak mój K położy rękę i głaska, to zaraz się uspokaja.

To u mnie jest tak samo. Jak stwierdził mąż "czuje respekt przed Tatą";-)
 
Ostatnia edycja:
A u nas będzie chyba zmiana z kolejnością imion ;-) Na początku miała być Mia Ella, później Ella Mia, ale chyba wrócimy do pierwotnej wersji i w efekcie stanie na moim tak jak ja chciałam od samego początku :-)
 
Ja w sumie też ;-) Tyle, że ja od początku chciałam Mia, ale T. się nie zgadzał. Więc wymyśliłam sobie, że na drugie będzie Mia ;-) I tak ostatnio T. machnął ręką i stwierdził, że skoro on dla Jessiczki wybierał imię to mogę sobie robić co chcę ;-)
 
reklama
Do góry