reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

U nas ostatecznie imiona wybrane. Dla chłopaca Adam , a dziewczynka Jagoda.

Hihihihi... jak szukalismy imiona dla chlopca to moj K. strasznie chcial Adama a ja sie nie zgadzalam bo wolalam Maciusia :D A kiedy wymyslalismy imie dla cory to jednym z moich typow byla Jagodka, ale tu z kolei maz protestowal :D


U nas ostatecznie MAJA, juz od 3 miesiecy mowie tak do brzucha wiec pewnie bedzie bez niespodzianek, a ze ginkowi kaze co wizyte sprawdzac czy ogorek nie wyrosl to mam juz 99% pewnosc ze to jednak dziewczynka :D
 
reklama
Widzę, że dyskusja na temat imion z małzonkami dalej trwa :) u nas juz dawno na szczescie wybrane , będzie Amelia Olga. Mąż jakoś nie miał wiekszych zastrzeżeń i teraz sie juz przyzwyczaił i mówi do brzusia Amelka :) Płec już na 99% potwierdzona dawno więc mysle, że większych niespodzianek nie będzie - bo dla chłopca nie mamy wybranego żadnego imienia.
 
U nas już daaawno postanowiony Bartuś a drugie imię Michałek.Pierwsze wybrały córeczki a drugie chciał mąż i nie oponował co do kolejności.
W rodzince też już wiadomośc rozesłana węc mam nadzieję ze nie będzie mega niespodzianki we wrześniu:-p bo imienia dla dziewczynki nie braliśmy pod uwagę ;-)
 
My jeszcze nie wybraliśmy imienia. Braliśmy pod uwagę Błażeja i Kamila bardziej to pierwsze. Ale brat mojego K dał tak na imię swojemu synkowi więc teraz mamy dylemat. Mi się podoba jeszcze Oskar ale mężowi nie.... Coś wymyślimy jeszcze ok 6 tyg(myślę że będę rodzić po terminie) jest jeszcze troszkę czasu.
 
U nas niezmiennie od czasów ciąży z Adasiem będzie Hania :-)
Tylko moja mama chodzi i wymyśla, "a może Iwa? Wiktoria? Wiki, to tak ładnie... "
Ta Iwa to z jakiegoś filmu :-) teraz chyba powtórki lecą, mama oglądała i się jej spodobało, już tydzień za nami chodzi :-)
 
U nas niezmiennie od czasów ciąży z Adasiem będzie Hania :-)
Tylko moja mama chodzi i wymyśla, "a może Iwa? Wiktoria? Wiki, to tak ładnie... "
Ta Iwa to z jakiegoś filmu :-) teraz chyba powtórki lecą, mama oglądała i się jej spodobało, już tydzień za nami chodzi :-)

Nie, nie, nie - Hania jest pięknie ! nieuginaj się czasem ! :) u mnie niestety Hania nie została i będzie Zosia, ale na drugie będzie Hania :)
 
paula, Hanna to piękne imię :tak: Gdybym miała córeczkę na pewno dałabym jej tak na imię :-) Może następnym razem się uda... I wiem jak to jest kiedy ktoś miesza w głowie, moja teściowa już od dawien dawna marudzi jak damy małemu na imię..."bo już do brzuszka trzeba mówić po imieniu", ona cały czas mówiła Maciuś do swojego, a urodziła się Emilka :-D

natusia my raczej też jesteśmy za Wojtusiem ;-) Mi podoba się jeszcze Seweryn albo Sergiusz ale mojemu mężulkowi niebardzo...
 
reklama
A mojemu mężowi Wiki przestała się podobać i teraz chce Anie.
mi się ania podoba, nawet chciałam tak na początku, ale przyzywczaiłąm się już do mojejj wiktori i jakoś dziwnie sie czuje jak miało by jej nie być :/
 
Do góry