reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona naszych Maluszków :)

u nas też tatuś do brzuszka mówi Franek i też z tego samego powodu :) bo na boisku będą wołać "Franek Franek łowca bramek" hehe ale u nas raczej poważnie jak będzie chłopak to będzie Franciszek! :] nad Mią też myślałam.. ale nadal wygrywa Pola!

Pola to mój typ jeszcze z przed pierwszej ciaży którą poroniłam a Mia ma na imie córeczka mojej kuzynki mieszkająca w niemczech....bardzo mi się podoba to imię ale czy w pl nie bedzie dziwnie brzmiało? Znakcie dzieci o takim imieniu?
 
reklama
luii mi tez się właśnie podoba, ale moim zdaniem tez w PL jakoś dziwnie brzmi..ale po za PL..rewelacja:-)

Ja dzisiaj czytałam hiszpańskie imiona..ale niektóre są śliczne...ale nie jakoś nie pasują do PL..potem szkoda dzieciaczka, zeby w szkole miał przykrosci z powodu imienia. Trzeba o tym myśleć..
 
luii mi tez się właśnie podoba, ale moim zdaniem tez w PL jakoś dziwnie brzmi..ale po za PL..rewelacja:-)

Ja dzisiaj czytałam hiszpańskie imiona..ale niektóre są śliczne...ale nie jakoś nie pasują do PL..potem szkoda dzieciaczka, zeby w szkole miał przykrosci z powodu imienia. Trzeba o tym myśleć..

My mieszkamy w ie więc tu było by ok no ale kiedyś do pl wrócimy a z drugiej strony nie chcemy dac takiego typowo polsko brzmiącego imienia bo wtedy problemy bedą tu z wymowa i pisownią......cieżki bedzie coś dopasować bo nazwisko mamy bardzo polskie :) Dla chłopba mamy 2 typy....ale nie wiemy jeszcze co tam się u nas wykluło :)
 
Hermenegilda :D to mój typ dla dziewczynki...
dla chłopca Bjorn, bo bardzo lubimy z mężem Skandynawię:)

a w rodzinie niestety mam juz jedno imię z tej listy hehe



a jeszcze mi się w oczy rzuciło Dezyderia - 8 maja bo dyzenteria (brzmi podobnie), to nazwa choroby... krwawej biegunki:D:D Boże... jak ktoś tak ma na imię, to szczerze współczuję...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ma meza Hiszpana, ale nie chce typowo hiszpanskiego imiona. Wybralismy imiona miedzynarodowe, brzmiace tak samo w jezyku polskim, hiszpanskim i innych. Nasza coreczka ma na imie Natalia, a synek bedzie mial na imie Daniel. Nie szukamy zadnych wymyslnych imion. Mamy wystarczajacy duzy wybor "dziwnych" imion w naszych rodzinach.
 
Do góry