reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

ja dalej dumam..właśnie masz 3 typy: Ada, Pola, Olga..któe Wam sie podoba najbardziej?
A mi jakoś Pola tak nie bardzo się podoba. Ada ładnie tzn Adrianna tak? Czy po prostu Ada? Olga też mi się podoba.

My mieliśmy kilka typów dla naszego pierwszego dzidziusia. Ale jak 1 raz zobaczyłam synka to najbardziej pasowało mi właśnie imię Krzysiu. :-) i tak już zostało.
...
Krzysiu to był jeden z pierwszych moich pomysłów na imię ale mąż od razu mówi nie i koniec więc muszę zapomnieć. Ale chciałabym mieć małego Krzysia :-)
 
reklama
Iga już u nas jest :-)..
a nad zdrobnieniem od Poli tez sie zastanawiałam, bo przy Idze już zastanawialiśmy sie nad tym imieniem..ale własnie odmiana jakos mnie zniechęciła..Polusia, POlunia..jakoś tak.
i masz racje z tymi imionami..też nie chciałabym mieć na imie Zosia;-)
 
Ja też nie gustuję w tych starych imionach typu: Jan, Zofia, Franek, itp. Podoba mi się bardzo Nadia ale raczej nie przejdzie... Ostatnio wpadła mi do głowy Martynka i mężulek przytaknął więc dla dziewczynki jak na razie zostaje Martynka. Dla chłopca w ogóle nie mamy pomysłu więc mam nadzieję, że będzie dziewuszka. Ewentualnie Michał, Kajetan mi się podoba ale Kajtek to mi się z bocianem kojarzy...
Poza tym dla podobają mi się: Ada, Iga, Maja, Zuzia, Laura, Roksana i Seweryn, Ernest ale wiem już na pewno, że nie przejdą u męża więc lipa.
 
U nas dla chłopca chyba będzie Adaś bo moje dziewczynki wybrały a mi sie tez podoba.Choc maż wolał by Michałka ale ja mam przesyt tego imienia.Dla dziewczynki jeszcze nie wiem .
 
Kochane Mamy gdzies w Regulaminie Forum jest napisane aby sie nie wyrazac wulgarnie wiec prosze sie starac do tego stosowac.Wiem ze to nie było nic wielkiego ale sa osoby ktøre moze to po prostu razic.
 
A my mamy nowe pomysły prawie co dzień. Wczoraj mąż wyskoczył z Weroniką dla dziewczynki, ale ja nie przekonana. Mi się jeszcze podoba Martyna, a z kolei mężowi zbyt chłopsko? brzmi:baffled:

Swoją drogą to czego ludzie nie wymyślą. Wczoraj czytaliśmy artykuł o imionach najczęściej używanych w ostatnim roku, ale też o tych odrzuconych przy rejestracji. Z tych drugich zapamiętałam szczególnie: Kermit. Ludon, Hosanna... :rofl2:
 
Ania ja w pierwszej ciazy rozwazalam Pole, mi sie bardzo podoba, Olga jakoś mi nie pasi. Z tego tez co kojarze to chyba Lisowie maja Ige i Pole:-D
Także to chyba zgrany duet.
 
A my mamy nowe pomysły prawie co dzień. Wczoraj mąż wyskoczył z Weroniką dla dziewczynki, ale ja nie przekonana. Mi się jeszcze podoba Martyna, a z kolei mężowi zbyt chłopsko? brzmi:baffled:

Swoją drogą to czego ludzie nie wymyślą. Wczoraj czytaliśmy artykuł o imionach najczęściej używanych w ostatnim roku, ale też o tych odrzuconych przy rejestracji. Z tych drugich zapamiętałam szczególnie: Kermit. Ludon, Hosanna... :rofl2:

Kermit :szok::szok::szok: ludzie chcą być "inni" i wymyslają !
 
reklama
Do góry