reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

wakako bez przesady..to było przytoczenie kogoś..moja mama np. jak usłyszała, ze chcemy nazwac dziecko Nadia- też powiedziała, ze to jak ruska dziwka..dokłądnie to samo stwierdzenie..teraz sie z tego śmiejemy:-) każdy rodzic nazywa dziecko jak chce i nie ma co sie obrażac..dla kogoś Nadia moze być najpiękniejszym imieniem..

Ja ostatnio Idze powiedziałam, ze moze bedzie Pola..to się zaczęła śmiać i mówi do mnie "mamo jak? co Ty mówisz..Ada.." ja dalej dumam..właśnie masz 3 typy: Ada, Pola, Olga..któe Wam sie podoba najbardziej?
 
reklama
Z tych trzech najbardziej podoba mi się Pola.

A u nas narazie będzie Mikołaj lub Julka. Ale pewnie jak dowiemy się kto tam siedzi to dopiero siądziemy do listy z imionami i będziemy szukać odpowiedniego.
 
Pola i Ada, też coś ostatnio S przytoczył Adę, no zobaczymy... Olgę bym odrzuciła, ale Wasza decyzja ostateczna :)

dla mnie i Nadia i Nikola i Lena ładnie :)
 
wakako bez przesady..to było przytoczenie kogoś..moja mama np. jak usłyszała, ze chcemy nazwac dziecko Nadia- też powiedziała, ze to jak ruska dziwka..dokłądnie to samo stwierdzenie..teraz sie z tego śmiejemy:-)

No właśnie tak mi się kojarzyło, że na początku wątku jak napisałam o Nadii to też był taki komentarz i chyba nawet też od Ciebie Aniu;-) Ale mnie to nie zraziło - od zawsze podoba mi się to imię i choćbym miała walczyć i się bić to przystanę na swoim jeśli to będzie dziewczynka;)
 
ola na pewno ode mnie, bo tylko moja matka mogła tak palnąć:tak:
Mnie tez nie zrażają takie komentarze..mi np. Lena w ogóle się nie kojarzy..
Dla mnie np. Olga to taka elegancka, wytworna babka..a mój P mówi, ze jemu kojarzy się z gruba niemrą z tlustymi włosami:szok:..także rewelacja...
 
nie ma jak zgodność w związku... mi się Olga tak poważnie i dostojnie kojarzy, dlatego bym nie wybrała, dla dorosłej babki pasuje, dziecka jakoś tak nie widzę... no ale oczywiście każdy lubi co innego
 
My mieliśmy kilka typów dla naszego pierwszego dzidziusia. Ale jak 1 raz zobaczyłam synka to najbardziej pasowało mi właśnie imię Krzysiu. :-) i tak już zostało.
Teraz jeszcze nie myślimy nad imionami jeszcze jest czas. A co do płci bardzo życzylibyśmy sobie dziewczynki, ale nie wiem czy to realne. U mojego męża w rodzinie są same chłopy. Wychował się wśród 3 braci, teraz oni też mają samych synków. Ja miałam 1 siostrę i 2 braci. Więc chyba geny męża nie pozwolą na córeczkę.
Ale póki jeszcze nie znamy płci to się łudzimy. mojemu K bardzo podoba się imię Partycja jak dla mnie paskudne znam tyle dziewczyn o tym imieniu i jakos nie chciałabym żeby moje dziecko też takie było.
Mi podoba się Brajan i Ola albo Olga. Ale mąż ma wielkie ale do mojego wyboru....
 
reklama
nie ma jak zgodność w związku... mi się Olga tak poważnie i dostojnie kojarzy, dlatego bym nie wybrała, dla dorosłej babki pasuje, dziecka jakoś tak nie widzę... no ale oczywiście każdy lubi co innego

a ja właśnie jak wybieram imię dla mojej córci to myślę czy ja teraz tak chciałabym mieć na imię.. podobało mi się imię Zosia, Gabrysia ale jak pomyślałam, że teraz miałby ktoś na mnie wołać Zosia to.. :/ a Pola chciałabym mieć na imię :) ale i tak twierdzę, że moje pasuje do mnie najbardziej na świecie i zawsze mi sie podobało.. chciałabym żeby moja córka też kiedyś mogła powiedzieć tak jak ja! :)

właśnie masz 3 typy: Ada, Pola, Olga..któe Wam sie podoba najbardziej?



no ja z tej trójki wybieram Polę! podoba mi się jeszcze Iga ale innym współdecydującym nie bardzo :/
a jakie są zdrobnienia do Poli? bo Polka to tak trochę.. patriotycznie :) Polusia? Polcia?
 
Do góry