reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

Ja zawsze marzyłam aby mieć córeczkę Oliwię ... ale Wam powiem, że teraz to odpada niestety, bo kuzyn mojego męża ma dziecko i dał jej na imię właśnie Oliwia, a mój ma być jeszcze chrzestnym... i nie powiem że moje marzenie legło w gruzach i się troszkę podłamałam. Póki co jeszcze nie znam płci dziecka, ale odmieniło mi się i chcę chłopca :) a co do imion chwilowo brak pomysłów.
 
reklama
A co sądzicie o imieniu Gabryś? Mnie się od zawsze podoba ale mąż z pierwszym synem się nie zgodził zobaczymy teraz. A może Grześ?
 
Mi się podoba i dobrze kojarzy, bo mam dobrego kolegę z tym imieniem.
Ma on siostrę o imieniu Emanuela, więc rodzice dosyć oryginalnie wybierali :)
 
Mi się podoba i dobrze kojarzy, bo mam dobrego kolegę z tym imieniem.
Ma on siostrę o imieniu Emanuela, więc rodzice dosyć oryginalnie wybierali :)
O super Emanuela, bo właśnie dla dziewczynki podobało mi się kiedyś Ania a ostatnio jakoś zaczęło mi coś nie pasować a Emanuela jest fajne. Ciekawe co mój mąż na to [emoji57]
 
reklama
Do góry