reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

reklama
Róża - u mnie byłoby Rose, piękne imię. Jak narazie nic do mnie nie przemawia. Nic mi się nie podoba. Nie mam nawet chęci wybrania imienia. Arianna ładnie brzmi. Ale szału nie ma.
Nigdy bym nie pomyślała, że nadając córeczce imię ponad rok temu, będzie o o takie teraz popularne [emoji23] wszędzie w Polsce słyszę nazywają właśnie Lila, Liliana, Lilianna. U nas jest rzadziej spotykane. To z dwoma „N” zwłaszcza. Jeśli będzie dziewczynka odpada: Victoria, Emma i Sophie. Za dużo ich. Z chłopców może Benjamin? Nie wiem. Lubię długie imiona z możliwością skrótu.
 
Ja nie mieszkam w Polsce, ale imię będziemy wybierać raczej w polskiej wersji, tak jak i pozostałe córy mają
 
Czesc!

Nie wiedzialam ze wybranie imienia bedzie takim wyzwaniem!

Nie znam jeszcze plci dziecka, bo to 11 tydzien ale jakos tak od poczatku ciazy czuje, ze bedzie chlopak - jak wstepnie zaczelam przegladac imona, to wogole nie interesowaly mnie damskie - odruchowo skupialam sie na chlopiecych - ciekawe, czy to rzeczywiscie cos oznacza ;););)

Niestety jestem wybredna, to co wstepnie typuje to

Oliwer
Aleks
Milan - podoba mi sie ale jest chyba za bardzo udziwnione....
Leon - niestety ostatnio bardzo popularne

Za ta maz zaproponowal Borysa - w pieszej chwili powiedzialam, ze odpada, bo mi sie z psem kojarzy :p ale im dluzej o tym mysle, to coraz bardziej mi sie zacznya 'widziec' ;)


Co sadzicie o moich typach?
 
Czesc!

Nie wiedzialam ze wybranie imienia bedzie takim wyzwaniem!

Nie znam jeszcze plci dziecka, bo to 11 tydzien ale jakos tak od poczatku ciazy czuje, ze bedzie chlopak - jak wstepnie zaczelam przegladac imona, to wogole nie interesowaly mnie damskie - odruchowo skupialam sie na chlopiecych - ciekawe, czy to rzeczywiscie cos oznacza ;););)

Niestety jestem wybredna, to co wstepnie typuje to

Oliwer
Aleks
Milan - podoba mi sie ale jest chyba za bardzo udziwnione....
Leon - niestety ostatnio bardzo popularne

Za ta maz zaproponowal Borysa - w pieszej chwili powiedzialam, ze odpada, bo mi sie z psem kojarzy :p ale im dluzej o tym mysle, to coraz bardziej mi sie zacznya 'widziec' ;)

Co sadzicie o moich typach?
Oliwier mnie się bardzo podoba ale u nas odpada. Milan bardzo fajne i moim skromnym zdaniem nie jest udziwnione. Z Borysem to podobnie jak u nas z Maksem, mężowi się podoba ale ja od razu pomyślałam że sąsiad ma już Maksa - psa :D będę wołać syna a przyleci wilk zza siatki, nie dziękuję :p
 
Oliwier mnie się bardzo podoba ale u nas odpada. Milan bardzo fajne i moim skromnym zdaniem nie jest udziwnione. Z Borysem to podobnie jak u nas z Maksem, mężowi się podoba ale ja od razu pomyślałam że sąsiad ma już Maksa - psa :D będę wołać syna a przyleci wilk zza siatki, nie dziękuję :p

Haha, padlam, jak o tym psie przeczytalam :D:D:D
No ale cos w tym jest, jak sie tak kojarzy, to lepiej nie ryzykowac ;)
 
reklama
Ja zazdroszczę jakiegokolwiek zdecydowania w tym temacie :-D Nigdy na 100% nie jestem pewna jakie ostatecznie dzieci będą nosiły imię.

Moimi ulubionymi opcjami dla dziewczynki są teraz; Eleonora, Charlotte, Alice, Marie, Anne

Dla chłopca:
Arthur, Alexander, Anthony, James
 
Do góry