reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

reklama
Ja jestem bardziej za imionami staropolskimi niz wariacjami za modle zagraniczna - jesli ktos mieszka w Polsce.
Choc ogolnie imiona staropolskie tez mi sie nie podobaja :p
Ale suma sumarum, kazdy nadaje jak mu pasuje i super :)
Męża kuzynka dała corce Nawojka. Staropolskie imię.
 
Wczoraj mi sie z filmu spodobala Case, inaczej Kejsi jak mówili,ale to nie u nas w Polsce
Ja juz spotkalam sie z najrozniejszymi imionami od Syntii po Hannibala.
A kilka dni temu, jak bylam w labie przyszla kobietka z ok. 8 letnia corka, ktora -uwaga- miala na imie Lalka!
Pomyslowosc ludzi nie zna granic :)
 
Ja jestem bardziej za imionami staropolskimi niz wariacjami za modle zagraniczna - jesli ktos mieszka w Polsce.
Choc ogolnie imiona staropolskie tez mi sie nie podobaja :p
Ale suma sumarum, kazdy nadaje jak mu pasuje i super :)
Ależ ta przebrzydła kanalia zwyczajnie dokucza mi. Obiecuję, że pójdę z kroplówką po cc do urzędu, ale nie nazwę tak dziecka (bez urazy). Jak on tak mówi na dzidzię, niby żart, ale brzmi poważnie, to ja dodaję niewinnie: no tak, malutka Dżesika córeczka Sebiksa. :D Syn jak to pierwszy raz usłyszał tarzał się po podłodze ze śmiechu i mówił: tata Sebix, mama Karyna. :p Załapał w lot. Pikanterii dodaje fakt, że mój pierwszy luby to był Sebastian, ktorego mój mąż szczerze nie znosi. Jak on mi o dziecku, tak ja mu o nim.
 
Rodzenstwo dostalo biblijne, anielskie imiona :)
Dla mnie to kategoria imion oryginalne, ale ładne :)
Mój tato jest przekonany, że będzie dziewczyna i mówi, że mała Jadźka :D
Nie będę już go drażnić, że ja czuję drugiego syna, ale Jadźka mi się podoba, trochę mieszane uczucia mam do Jadwigi :p
 
Ależ ta przebrzydła kanalia zwyczajnie dokucza mi. Obiecuję, że pójdę z kroplówką po cc do urzędu, ale nie nazwę tak dziecka (bez urazy). Jak on tak mówi na dzidzię, niby żart, ale brzmi poważnie, to ja dodaję niewinnie: no tak, malutka Dżesika córeczka Sebiksa. :D Syn jak to pierwszy raz usłyszał tarzał się po podłodze ze śmiechu i mówił: tata Sebix, mama Karyna. :p Załapał w lot. Pikanterii dodaje fakt, że mój pierwszy luby to był Sebastian, ktorego mój mąż szczerze nie znosi. Jak on mi o dziecku, tak ja mu o nim.
No jest taki stereotyp:
Dżesika i Brajan, rodzice Seba i Karyna, a dziadkowie Janusz i Grażyna.
Za kilka lat imionowo pewnie jakieś prawnuki :)
Przy pierwszym dziecku jak się zastanawialiśmy nad imieniem to moja mama rzuciła "Denis!". Na co mój mąż "No to już wiadomo jakby na niego wołali w szkole", a teraz pomyślcie o pierwszym rymie do tego imienia jaki Wam przychodzi na myśl...
 
reklama
No jest taki stereotyp:
Dżesika i Brajan, rodzice Seba i Karyna, a dziadkowie Janusz i Grażyna.
Za kilka lat imionowo pewnie jakieś prawnuki :)
Przy pierwszym dziecku jak się zastanawialiśmy nad imieniem to moja mama rzuciła "Denis!". Na co mój mąż "No to już wiadomo jakby na niego wołali w szkole", a teraz pomyślcie o pierwszym rymie do tego imienia jaki Wam przychodzi na myśl...
Hahahhahah
 
Do góry