reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

reklama
Franek to już nam się podobał od zawsze więc jeśli chłopiec to będzie Franciszek. Mi dla dziewczynki Klaudia, Kornelia, Zosia, Zuzia [emoji16]
 
9
U mnie typy na Krzysztofa i Barbarę.
Ale niestety u mnie nie ma kompromisu A tylko te imiona mi się podobają A narzeczonemu średnio... jemu za to Cezary,Radosław i Joanna
To kojarzy mi się historia mojej mamy-babcia chciała Basię, dziadek Asię, no i w urzędzie dał Asia, ale cała rodzina od strony babci razem z nią i tak nazywają/li ją BASIA, za to rodzina ze strony dziadka i cała reszta- ASIA:p:D
 
To kojarzy mi się historia mojej mamy-babcia chciała Basię, dziadek Asię, no i w urzędzie dał Asia, ale cała rodzina od strony babci razem z nią i tak nazywają/li ją BASIA :p
Hahahahhaa moze tak być bo u Niego w rodzinie dziadek pomylił imiona dla syna i tu też tak moze byc ze przypadkiem sie pomyli[emoji23] ze stresu [emoji6]
W sumie to spowoduje ze będę mogła mowic na Asię- Basia ! Nie wpadłam na to [emoji16]
 
reklama
Do góry