reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

reklama
Ogolnie kazdy ma jakieś skojrzenia z czyms lub z kims i zwyczajnie wtedy mu nie podchodza [emoji23] a widziałam,ze jest imie Nikodem i Niko tak jak sie mowi w skrocie takie tez jest imie. Karmen tez mi sie podoba,ale juz znajomi maja corke
Słyszałam kiedyś takie powiedzenie:
"Nie zdajesz sobie sprawy z tego jak wielu osób nienawidzisz. Dopóki nie przyjdzie moment, gdy trzeba będzie wybrać imię dla Twojego dziecka."
 
Oliwier bardzo nam się podoba ale córa ma Oliwia, więc już odpada. Można już nadawać imiona zmiękczone. Zamiast Antoni można dać Antek i tak będzie miał w akcie urodzenia.
Bianka też mnie się podoba ale mężowi już nie.
Tylko to jest wbrew pozorom potem męczące dla dziecka/dorosłego, że każdemu, wszędzie trzeba tłumaczyć, że on ma na imię Antek czy Kuba, a nie Antoni, Jakub. Miałam w pracy koleżankę, która miała na imię Magda (a nie Magdalena) i wszędzie wszystkich musiała poprawiać, w urzędach itp, bo jak mówiła, że ma na imię Magda, to każdy z rozpędu wpisywał Magdalena.
 
Tylko to jest wbrew pozorom potem męczące dla dziecka/dorosłego, że każdemu, wszędzie trzeba tłumaczyć, że on ma na imię Antek czy Kuba, a nie Antoni, Jakub. Miałam w pracy koleżankę, która miała na imię Magda (a nie Magdalena) i wszędzie wszystkich musiała poprawiać, w urzędach itp, bo jak mówiła, że ma na imię Magda, to każdy z rozpędu wpisywał Magdalena.

Moja koleżanka tez miała podobnie, pokazała dowód to ktoś jej powiedzial że ma błąd w dowodzie:p
 
reklama
Do góry