reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona, imiona...

reklama
Ja jeszcze przed zajściem w ciąże mówiłam mężusiowi, że chciałabym by syn miał po nim imię czyli Robert.
Bardzo rzadko które imię męskie mi się podoba.
A dla dziewczynki Liliana :)
 
my wczoraj zawęziliśmy listę: Bartosz, Nikodem, Stanisław- kolejność przypadkowa :-D
mojemu podobały się jeszcze Radosław i Przemysław, a mi Wojciech i Aleksander, ale niestety odpadło...
chociaż o Aleksandra będę jeszcze walczyć :-p
 
U nas już prawie zdecydowane że dla dziewczynki Hanna Łucja :)) A dla chłopca to jakaś masakra, nic nam się nie podoba. Jeszcze nie znamy płci, usg dopiero 8.01 :<
 
My tez mamy problem z wybraniem imienia dla naszego chlopaczka. Co zrobie liste w miare przystepnych, to M kreci nosem ;) jak to mowi roboczo bedziemy go nazywac Julek :) moze sie przyzwyczaimy i juz tak zostanie ;)
 
reklama
Czesc
To i ja sie dolacze do dyskusji.
KPe Antek i Stas super, jedne z moich ulubionych!

Uwielbiam wrecz polskie imiona takie tradycyjne i powiem Wam ze fajnie jest miec jakies niepowtarzalne imie. Ja jako Danuta strasznie sie przejmowalam i mialam troche kompleksow z powodu imienia, ze takie staroswieckie. Ale to bylo raczej w mojej glowie. W ogolniaku bylam Danka wiec bylo oryginalnie, czasem smiesznie, bo w podstawowce Danuska jak ta z Krzyzakow hehehe.
Teraz jestem po prostu Dana wiec w Kanadzie czy w Irlandii bylo bardzo latwo.
Mimo ze imie w sumie bardzo popularne w Polsce jednak drugiej w moim wieku nie spotkalam :)
Moje 3 siostry tez maja tradycyjne imiona.

Co do dzidzi to bedzie Hanna Janina. Bo Hania zawsze mi sie podobalo, a ze znalam jedna w dziecinstwie strasznie wydawalo mi sie oryginalne wtedy. Niestety jest juz bardzo popularne choc zdania raczej nie zmienimy. Maz od razu zaakceptowal a ze jego babcia byla Hannah wiec pozamiatane. I angielski odpowiednik tez fajny Hannah czyt. Hana.

Jakby dzidzia sie jednak okazala chlopcem to bedzie Jan choc troche krotko wiec dodamy Stanislaw. I tu tez jedyne imoina ktore i mnie i mezowi sie podobaja.

Nasze dziecko bedzie mialo originalne nazwisko jak na polskie warunki, wiec imie moze byc popularne. :D


Po latach docenilam moje imie i nie wyobrazam sobie innego, bo to juz jest czesc mnie.
 
Do góry