reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

reklama
Zdecydowaliśmy, że gdyby zdażył się psikus ;-) i Bartek okazałby się dziewczynką, to bedzię miał na imię Weronika - tak miała mieć na imię Martynka, ale koleżanka z "skorzystała" z mojego pomysłu :sorry2:. Jednak tym razem nie ma to dla mnie znaczenia - podobało mi się wtedy i teraz też mi pasuje.
 
A u nas nowy typ: Szymon. Pasuje do nazwiska, nie ma takiego w rodzinie, w okolicy też mało Szymków, no i prawie wszystkim się podoba, choć ja do końca przekonana nie jestem :baffled:. Uparłam się na Ignasia, ale M nie chce i nic nie poradzę. :no:
 
Jako świeżak witam wszystkie mamy październikowe!!! Nasz Niunia, która dołączy do nas planowo 27.10 będzie miała na imię MARIKA. Imię podsunął mi mój mąż, bo tak nazywa się jego koleżanka z nowej pracy :) I tak sobie powtarzaliśmy, powtarzaliśmy i żadne inne nam już się nie spodobało. A gdyby był chłopiec to MARCEL lub MAURYCY (tu mamy odmienne typy).
 
reklama
a mi ostatnio po głowie chodzi Vanessa...
nigdy nie przepadałam za tego typu imionami ale jakoś tak mi ostatnio zaszumiało...
a dziś słyszałam jeszcze ładne Yasmina ... kto wie, co będzie jak spojrzę na małą...:happy:

u nas to ok,bo różne cuda dają tu na imię, ale jakbyśmy za kilka lat do polandu wrócili, to chyba śmiesznie brzmiałoby...
Jak w dziurze, zabitej dechami baba woła:
- Pamela!!! na obiad!!

:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry