reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Aguś Maciuś ok ale Wojtuś już tak mniej dla mnie. Jakoś żaden Wojtek do tej pory nieprzypadł mi do gustu i mam niezbyt pochlebne opinie :-p

Wanilia to czekam na 100% decyzje:))) i powodzenia w przekonywaniu:-p
 
reklama
Jasmine to ja dzisiaj tez gdzies slyszalam...i to chyba w Superniani.fajne to imie. nie lubie takich wydziwionych z reguly ale to jakos milo brzmi:tak:
z ta Pamela to rzeczywiscie wesolo by bylo na wsi na przyklad:-Dtak jak ja sie smialam ze Rafalka nazwe Stas:-Dtaki mulat Stas....hmmm:-Dtez by bylo kupe smiechu:tak:

U mnie na uczelni dzieczyna miała śniadą córeczkę - Jagnę :happy:, też wesoło.

Z tymi imionami to rzeczywiście czasem lekka przesada, u mojej kuzynki w rodzinie jest rodzeństwo Kevin i Vanessa :confused:, żeby to jeszcze do nazwiska pasowało :baffled:

A z kolei mam małą sąsiadkę. Ma na imię Tamara i rodzice wołają na nią Marusia :happy:

Jak to mówią o gustach się nie dyskutuję, każdemu podoba się co innego i ma do tego prawo :tak:
 
Aga, nie przejmuj się:tak: Ja np. chcialam Oliviera, ale moj się uparl, że nie, bo jakie zdrobnienie? :dry: Chcial Igor, ale mi się odwidziało:-p:laugh2: Wybraliśmy wspolnie Radek, bo pasuje do nazwiska i jakos tak sympatycznie brzmi:laugh2: (w zapasie mam wciąż Michał, jakby co:-p:laugh2:)
 
Dziewczyny, Wy macie takie fajne imionka dla swoich dzieciątek, że moje jakoś blado wypadają... Może troche zbyt tradycyjna jestem....
nie no prosze Cie...:tak:mi sie bardzo te imiona podobaja. dobrze za nasze dzieci nie nazywaja sie tak samo bo pozniej nie byloby wiadomo o ktorym mowa:tak:a ja wlasnie takie imionka najbardziej lubie- bo takie z "mojej epoki":-p
 
Duże znaczenie ma odczucie jak już się zobaczy maluszka, mój Michał miał być albo Seweryn albo Bartuś ale jak go zobaczyłam od razu jakoś Michaś wpadł mi do głowy i rzeczywiście mu pasuje....
 
Aga, mam nadzieję, że i mnie natchnie, jak już dziecko zobaczę, bo na razie to się kompletnie zdecydować nie mogę, no i z M dojść do porozumienia, bo ja mam inne typy i on też, :baffled::baffled:
 
reklama
Do góry