reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych pociech;-)

Nam sie obojgu starsznie podoba Sami ale uwielbiam te jego nagłe zmiany:))) Teraz tez siedze i mowie do małego Sami nie szalej tak a on nie Sami tylko Maurycy:-D:-D:-D Ale ja napewno niezmienie:rofl2:
Maurycy???? Co ty tutaj robisz o 5 rano!!!! Czesc piosenkę Ci napisałem:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Hehe z tymi niespodziankami to róznie bywa. Ale przwaznie sa to pomyłki z dziewczynki na chłopca niesłyszałam jeszcze odwrotnie (ale sie pocieszam:-p)

czarna, pls nie strasz ... :baffled: kij z ciuchami, kupi się nowe i dla chłopca w ostateczności, ale ja tak bardzo chciałam mieć dla Laury siostrę wiekowo zbliżoną, bo mi zawsze brakowało :sorry2: mam nadzieje że los mi koziołka nie wywinie:-):-):-)
na moim jedynym usg odrazu zauważyłam że między nóżkami nic nie widać a lekarka potem jak zapytałam o płeć,też powiedziała że dziewczynka no i co mam myśleć? ? może skoro i ja, laik, tak dobrze widziałam wszystko to coś znaczy:confused::-) jeśli tak dobre usg to mam nadzieje że nie mam sie co obawiać:confused:, bo widoczność rzeczywiście była zadziwiająco dobra :-):-)



malena Liliana to piękne imię:-) my na stówe będziemy mieć Liliankę, do kompletu Laura a za kilka lat może jeszcze zdecyduje sie na Kajetana:-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jestem zdecydowana na Bartosza więc w październiku obrodzi Bartkami :rofl2:, ale ostatnio też tak sobie myślałam, że w razie psikusa potrzebne jest imię dla dziewczynki :baffled:, bo inaczej do 18 roku życia zostanie "córka państwa L". :-D I tu z kolei mam problem, bo Monika się nam odwidziała, a ciężko się na coś zdecydować jak już przywykłam do myśli o chłopaku :baffled: Ech, nie miała baba kłopotu ...
 
Ja mam nadzieje że u mnie nie bedzie psikusa, bo dla dziewczynki nie mam imienia:-D tak szczerze mówiąc nawet o nim nie myślałam! Mojemu synkowi chcę dać na imie Dorian, choć jeszcze sie wacham, bo nie wszystkim się podoba..:-D
 
luludi to nie wszystkim ma sie to imie podobac tylko Tobie, a inni niech sami sobie dzieci zrobia i nazywja je po swojemu:)opinie sa wazne, ale bez przesady...jakby nie to ze moja mama nie posluchala sie calej rodzinki to nazywalabym sie teraz Malgorzata(podoba mi sie)ale z moim nazwiskiem brzmialoby mniej wiecej jak Grzegorz Brzeczyszczykiewicz wiec lepiej zdac sie na siebie:)
 
reklama
Do góry