reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

Laura też mi sie strasznie podoba ...cudowne... ale mój M ma swój świat i swoje imiona i ciężko go do czegos przekonac...uważa że jeszcze za wcześnie na wybieranie imienia...ale tak już z facetami jest
 
reklama
pj1990 - Milena to moje imie, jak bylam dzieckiem bylo jeszcze malo znane i czesto musialam powtarzac po kilka razy jak mam na imie. Dzisiaj coraz popularniejsze i juz nie wywoluje zdziwienia.. Zawsze bardzo lubilam swoje imie tak wiec polecam :-)

emil_e30 Moj maz zupelnie jak Twoj uwaza ze mamy ciagle czas i wcale mi nie pomaga w wyborze imienia. Mowi ze w lutym sie wymysli :-D
 
Na początku myśleliśmy żeby dla chłopca było: Dawid, Adam, Michał. Dla dziewczynki: Amelia, Laura, Julia, Marta, Natalia.
Teraz jak wiemy, że będzie córcia to mąż zawzięcie upiera się przy Natalia. Ja mam mętlik i sama nie wiem, ale jeszcze jest dużo czasu także zobaczymy.
 
U mnie metlik w glowie co do imion. Zdecydowac sie nie moge. Ale moj syn juz wybral imie dla swojego rodzenstwa i oznajmil wszem i wobec, ze jesli beda inne to sie z domu wyprowadzi :) POLA lub FRANCISZEK

Pola jest na mojej liscie, ale niestety Frania nie ma ;)

Moje imiona dla dziewczynki: Pola, Kaja, Nina, Lilianna, Hanna, Helena
Imiona dla chlopca: Szymon (moj Dawid mial byc Szymonem, ale Tatus rejestrowal dziecko w urzedzie i nie mam Szymona ;)) Ostatnio chodza mi po glowie Antoni, Adam i Krzysztof

Oj bedzie sie dzialo przy wyborze imienia, bo jakos nie jestesmy zgodni z mezem w tej sprawie, no i jeszcze musimy pamietac o naszym 6 -latku aby nam sie z domu nie wyprowadzil ;)
 
Liliana śliczne imie, ale koleżanka co dopiero tak córcie nazwała z resztą coraz bardziej czuję że to chłopak.
U nas wiele ładnych imion już zajętych przez dzieci z najbliższej rodziny i tak mamy już: Jasia, Mikołaja, Stasia, Emka, Adasia, Frania, Leosia, Dominika, Kamila, Ignasia, Piotrusia, Filipa i Julka tak więc żadnym z tych imion synka nie nazwiemy, ale może którejś z Was się któreś spodoba. My chyba na poważnie weźmiemy się za kombinowanie po 28 września jak poznamy płeć;)

aguula mi też Antoni się podoba, ale mężowi zupełnie nie...
 
A mi się spodobało ostatnio imię Lena - więc może męża namówię na te imię. A jak nie będzie chciał się zgodzić - to będzie Ewa Lena lub Ewa Gabrysia hehe. No ale jeszcze 4 miesiące - więc jest czas na zastanowienie :)

aguula
- mój synek też już ma wybrane imię dla brata i nie chce o innym słyszeń. Ma być Kacper i koniec kropka.

A tak sobie ostatnio pomyślałam, że na drugie imię dostanie imię po swoim jedynym dziadku od strony taty. Mój Kubuś, ma na drugie Krzysztof po moim tacie, więc drugie mogło by też nosić imię swojego dziadka ;)
 
U nas chyba bedzie Luiza....ja chce Larę, ale tata sie nie zgadza... Ale nie chcemy powtorzyc stuacji z tearz ze moja starsza Pola ma w grupie przedszkonje jeszcze dwie Pole, na basenie miala jedna kumpele , na zajeciach dla bobasow dwie , a na osiedlu oprócz niej sa trzy :no:
 
reklama
Do góry