reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

maron moja prywatna mama nie może przeżyc, że u nas będzie Kacper. Ciągle namawia, żeby cos innego wybrać. A mnie to dziwi, bo moja mama nie zna żadnego Kacpra, nie powinna mieć skojarzeń dziwnych. Po prostu bez powodu imie jej się nie podoba. To juz nawet teściowa przeżyła Kacpra i nic nam nie mówi, a mysleliśmy z Moim, że to akurat jego mama jest bardziej trzepnięta ;-) i to ona będzie darła szaty z powodu imienia. A tu szok.

A tak w ogóle... no niestety, niestety, ale spodziewam się wtrącania ze strony tesciowej... :baffled: ona już jest z tych, co wiedza lepiej. O żesz... dla synka, znaczy dla chłopaka!!! wynajduje w ciucholandach ciuszki - np. w różowa krateczkę, krój typowo dla dziwuszki, lub dżinsy z kwiatkami... :baffled: Ja pierd... :no: nigdy małemu tego nie ubiorę, po prostu te ciuchy znikna w niebycie, powiem, że nie wiem gdzie są :p
 
reklama
Maron nie przejmuje się rodziną - mojej też Leon sie nie podobał, a teraz wszyscy się przyzwyczaili i niekt nawet nie bierze pod uwagę że mogło być inaczej.

Mitra
a jest w ogóle takie imię jak Lea??? Mi by nawet pasowało by bym woałała dzieci "Leo, Lea":D

cyśka
jak teściowa taka cfana to niech Ci pierze te tetrowe pieluchy codzień:D
 
no tak rodzinka wie zawsze najlepiej ;-)

z mojej strony nie bylo szukania i wybierania imienia dla Naszego dziecka, ale za to moja tesciowa i jej mama cala game imion nam podrzucaja jak tylko z nami rozmawiaja! I teraz w niedziele bylismy u tesciow i w sumie juz sie zbieralismy kiedy tesciowej sie przypomnialo ze jak rozmawiala dzis rano z babcia to ze kazala nam przekazac ze Zygmuncik to by bylo sliczne imie! Na co ja od razu "A co babcia w ciazy?" no i jakos temat sie skonczyl :-D:-D:-D
 
no tak rodzinka wie zawsze najlepiej ;-)

z mojej strony nie bylo szukania i wybierania imienia dla Naszego dziecka, ale za to moja tesciowa i jej mama cala game imion nam podrzucaja jak tylko z nami rozmawiaja! I teraz w niedziele bylismy u tesciow i w sumie juz sie zbieralismy kiedy tesciowej sie przypomnialo ze jak rozmawiala dzis rano z babcia to ze kazala nam przekazac ze Zygmuncik to by bylo sliczne imie! Na co ja od razu "A co babcia w ciazy?" no i jakos temat sie skonczyl :-D:-D:-D

:-D:-D dobrze powiedzialas :-)
 
magdabb mi by Lea pasowała, ale mężowi absolutnie nie, że o teściowej nie wspomnę:)

Flower
- masz tupet kobito - dobrze jej przygadałaś, niech się zajma swoimi sprawami a nie wchodzą Ci z butami.

Dziś tak spojrzałam sobie na męskie imiona (w razie czego) i wpadł mi w oko Teo od Teodora. Trochę kojarzy mi się to z niezbyt pozytywną postacią z Prison Break'a ale nikt przecież nie mówi że moje dziecie też musi mieć pomieszane w głowie.
 
genusia, wymień te ciuszki z jakaś mamą dziewczynki , albo sprzedaj na allegro.

Ja np nie cierpię rózu, nawet dla dziewczynki a jakoś wszyscy sie upierają ze jak dziewczynka to sie różowe kupuje, wiec wszytko opychałam na allegro, Zostawiałam sobie tylko ze 2 odcienie rozu , które toleruje ;)

Digitalis u nas tesciowa czy teść to ostania osoba , która moglaby mieć wplyw na dobór imienia. Pamiętam jak sie teść Polą zbulwersował. Ciekawe jak przeżyje Tytusa :p
Jasne ,że jest imię Lea - biblijne jakby nie patrzyć ;)
 
Ja z moimi rodzicami nie mialam zadnego problemu,oni sami dali swoim corkom jak na tamte czasy dosyc niespotykane imiona(przez co sami mieli ze swoimi rodzicami powazne rozmowy "co to wogole za imie" i takie tam).
Moja siostra ma na imie Patrycja a ja Dagmara.Wiec jak bylam mniejsza to wszyscy oczy robili skad oni wzieli te imiona.Teraz to sie wydaja takie normalne.
Tescie przyjeli imie ze spokojem.
 
genusia, wymień te ciuszki z jakaś mamą dziewczynki , albo sprzedaj na allegro.

Ja np nie cierpię rózu, nawet dla dziewczynki a jakoś wszyscy sie upierają ze jak dziewczynka to sie różowe kupuje, wiec wszytko opychałam na allegro, Zostawiałam sobie tylko ze 2 odcienie rozu , które toleruje ;)

Digitalis u nas tesciowa czy teść to ostania osoba , która moglaby mieć wplyw na dobór imienia. Pamiętam jak sie teść Polą zbulwersował. Ciekawe jak przeżyje Tytusa :p
Jasne ,że jest imię Lea - biblijne jakby nie patrzyć ;)

to sobie reke mozemy podac :-D
 
reklama
Do góry