reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

viva80 - wiesz ja mam nadzieję że mój m wreszcie przekona się do imienia Gabriel :)A u nas jakby była dziewczynka to tez by była Amelka:)
 
reklama
Jesli chodzi o ta kwestie najglowniejsza to jest u nas mega roblem bo ja mam w glowie metlik wsumie pustke i moj maz zadne imie nam sie nie podoba jak do tej pory wszystkie sie kojarza , albo sa obstukane i co 2 dziecko tak ma na imie ....masakra a mowia ze tyle imion na swiecie nie ? a dla wlasnego dziecka ciezko dobrac ...idziemy w sobote na scana w 4d to moze wtedy zdecyduje jak zobaczymy buske dl chlopca predzej bym cos znalazla ....wsumie bylby pewnie Natan albo Nataniel albo Ryan .
Dla dziewczynki mam tylko Noemi Wlasnie jak kolezanka nizej Nina i Nadia jeszcze cos z tego moglabym wybrac ale jakos nie czuje sentymentu jak z 1 corka i jej imieniem ...moze to jeszcze trzeba czasu :szok::-D



U nas będzie Nina, najpierw tylko o tym imieniu myslałam, juz w ciąży mialam wiele watpliwości, ale jakoś tak nic innego ostatecznie mi nie pasowało, mąż już dawno do brzucha mówi Nina, Ninka wiec klamka zapadła i dobrze:)...no chyba ze urodzi się siusiak:p to bedziemy wymyslać na nowo:)
sliczne imie :):tak:
 
hehehe no to super!

A moj m lubi mnie wkurzac i pomimo tego ze wiem iz tego nie zrobi to mowi ze jak pojdzie do urzedu zarejestrowac Gabrysia zmieni mu imie na Tytus!!!!!! :-D
 
i w tym jest cały problem, że my możemy sobie wwymyslać a to i tak mąż z reguły rejstruje w urzędzie. Moja mama miała być Emanuela ale dziadek zarejstrował Zosia i tak zosatło - w tym wypadku to chyba miał rację:)
U nas chyba jednak Ala będzie, bo nawet synek już tak mówi o małej - chyba ze to mały będzie:))) Amelki nie braliśmy pod uwagę bo u siostry miała być dwa razy i za każdym razem rodził się chłopak:DDDD
 
poroniona- a nawet pół roku jest na zmianę imienia dziecka :tak:

A mnie dzisiaj naszy jakieś myśli, a co będzie jak moja Blanka okaże się być facetem?!
 
reklama
e tam, już teraz chyba lekarze sie tak bardzo nie mylą
:)

No nie wiem, u kumpeli z innego forum w 36 tc okazalo sie ze Natalka będzie miała na imie Tomek ;)

Meni sie imie Noemi bardzo podoba, w ogóle dla dziewczynek jest tyyyyyyyyle imion, a dla facetów dramat ;)

Lea też jest bardzo ładne jesli juz patrzyć na biblijne :)
 
Do góry