reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

Digitalis mnie też bardzo podoba się Alicja, bo ma wiele fajnych bardzo przyjemnych zdrobnień. :-) Mój był raczej przeciwny. Doszliśmy do porozumienia i na 99% zostanie Karolina:-)
 
reklama
U nas też dylemat. Podoba nam się Kubuś, Filip i ewentualnie Arek! Córcia chce tylko Kubusia! Ale że to bardzo popularne imię ostatnio to bardzo się waham:(
 
Ja chciałam Filipa albo Dominika ale moja druga połowa sie sprzeciwiła i doszlismy wkoncu do porozumienia ze bedzie Marcel.
 
U nas standardowo mielimy wybrane imię dla chłopczyka , miał być Paweł.
Na dwa dni przed badaniem zaczeliśmy poważnie zastanawiać się nad imieniem dla dziewczynki.Zostały wytypowanych 5 imion.Oczywiście okazało się że trzeba wybrać wród nich jedno:) więc nasza mała przez 4 dni była Darią:) ale wkoncu imię zotało wybrane i od trzech tygodni już jest ostatecznie Martyna i wkońcu cała rodzina imię przyjeła.
 
Ostatnia edycja:
Sporo z Was nie mam na liście lutówek - jeśli któraś chce się w niej znaleźć proszę o priva z terminem porodu, płcią i imieniem jeśli już jest wybrane :-)
 
a mi Ela zmieniła się w Helę i coraz bardziej obstaję przy tym imieniu. Nawet mojemu teściowi się spodobała Helenka, a że rzadko kiedy mamy podobne zdanie to trzeba to uszanować:) tylko jakoś męża nie mogę przekonać :angry:

Mitra u nas Stefan to postać fikcyjna: jak trzeba na kogoś winę zwalić to zawsze jest to Stefan:) ale imię raczej w porząsiu, mały Stefcio brzmi słodko
 
Witam :)

Widzę, że kobietki już imiona wybierają. Jestem tu świeżynką, ale termin też mam na luty. Z badań wynikło, że będzie to dziewczynka więc zdecydowaliśmy się razem z moim, że będzie Zuza. :-)
Ale ostatnio przy wizycie u teściów- teściowa wymyśliła Julke!
 
reklama
Do góry