reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych malenstw :)

reklama
Wczoraj zadzwonił teść i na nasze pytanie co by wolał gdyby mógł wybrać powiedział, że wnuczkę :-)
wieczorem pytam Eryka czy jakby była dziewczynka to mamy konkretne imię to powiedział stanowczo "Pola. I nie chcę już nic zmieniać". Skąd takie postanowienie, nie wiem :-D jednak Pola mi się bardzo podoba więc mogę na to przystać. Gorzej zareagował jak powiedziałam, że będzie Pola Irena (po mojej Babci) :-D jednak na szczęście ta kwestia jest dogadana :-p

To nic, że Pola robi się coraz bardziej popularna. Dla nas będzie wyjątkowa- o ile będzie to dziewczynka :-D

A dla chłopca? Nie mam bladego pojęcia- zdecydować się nie potrafimy...
 
Dee - Maciek ma na drugie po moim tacie - Jerzy, no więc drugie imię Lili ma wybrać M po swojej rodzinie, no i on myśli nad Grażyną po mamie. Żrednio mi się to imię podoba, żeby nie powiedzieć wcale, ale cóż, to tylko drugie imię. Ja też mam drugie po mamie mojego taty, ale jest ładniejsze - Helena ;-)
 
Dee Pola bardzo mi się podoba:-) robi się popularne ale jeszcze nie jest w czołówce, i na pewno nie będzie pięć dziewczynek o tym imieniu w klasie;-) Teraz to chyba najwięcej jest Julii ( na początku bardzo chciałam Julkę ale jednak zbyt popularne) U nas chyba zostanie Karolcia:-) Karolina Zofia (po babci G)
 
Oj tak. Julek jest bardzo dużo, mam jedną w rodzinie więc na szczęście odpada.
Nasi sąsiedzi mają córeczkę Jagódkę - w listopadzie skończy roczek, niesamowicie zakochana jestem w tym imieniu, ale cóż za dużo jagódek na osiedlu też nie chcemy :p
 
reklama
Dee Pola bardzo mi się podoba:-) robi się popularne ale jeszcze nie jest w czołówce, i na pewno nie będzie pięć dziewczynek o tym imieniu w klasie;-) Teraz to chyba najwięcej jest Julii ( na początku bardzo chciałam Julkę ale jednak zbyt popularne) U nas chyba zostanie Karolcia:-) Karolina Zofia (po babci G)

Ale 2- 3 na pewno. Mamy tak an każdych zajęciach i w przedszkolu i w zlobku ;)
ja bym juz tak cory nie nazwała. Ostatnio podoba mi sie Florka ;) czyli Flora.

U nas dramat z imieniem dla chłopca. Mial byc Maciek, ale sie jakoś odwidziało ( imieniny za blisko urodzin) i teraz tata chce Stefana a ja pracuje nad Borysem. Kurcze nie lubie miec nic bezimiennego w brzuchu :(
 
Do góry