reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Mi dla dziewczynki najbardziej podoba sie Liliana, Pola, Lena, Amelia ale u nas chłopak i już postanowione że będzie Staś :D
 
W mojej okolicy, ani rodzinie nie ma żadnej Lilianki właśnie.
Tak samo jak Lena, mojej dwulatki imię, każdy mówi, ze popularne, ale u nas nie ma żadnej ani w rodzinie , ani w okolicy.
Ale Nela to zdrobnienie od Kornelki czy jako oddzielne imię po prostu Nela?
Nela jest akceptowane jako imię.
 
Dziewczyny, chyba od tamtego roku można dowolnie nadać dziecku imię. Znieśli bardzo dużo ograniczeń. Ostatnio w lokalnej gazecie z dziećmi urodzonymi w naszym mieście widziałam, że dziewczynka ma nadane Shakira. Więc fantazja nie ma granic.. A mój M rejestrując synka pytał czy może naszemu synkowi nadać MJ, to pani powiedziała, że jak najbardziej :-o
 
Mendoza ma rację od marca zeszłego roku jest możliwość nadawania egzotycznych imion. Nie można tylko używać zdrobnień i imion,które mogą być uznane za ośmieszające.
 
reklama
Do góry