reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Kkasiulka, odnalazłam! Taką Milenkę mogłabym mieć :) Śliczna :) My jesteśmy trzy siostry, a każda rodzi synów. I każdy w rodzinie liczy na moją dziewczynkę, bo siostry już starsze i dzieci mieć nie będą :D A co będzie to będzie, już sama nie wiem co wolałabym. Zawsze chciałam dziewczynkę, ale teraz to już sama nie wiem :)

Mnie się dla dziewczynki podoba Anastazja, Helenka, Hania.
Dla chłopca nie wiem, chyba Marceli.
Chciałabym takie imiona, które pasują do Mikołaja i Nikodema. W sumie jeszcze się nie zastanawialiśmy. Piszcie, piszcie, poczytam, może coś wybiorę :)
 
[QUOTE="mamawiki32, post: 13715236, member: 94995" Dziecku trzeba wpajać pewność siebie. [/QUOTE]

No właśnie, tylko gorzej, jak komuś samemu tej pewności siebie brakuje :(
 
Mi się z chłopięcych podoba Filip, ale czytałam, że teraz jest dużo małych Filipków, no i nie wiem... oprócz tego Nikodem... mąż chce Krzysiu po dziadku, ale nie wiem, mnie nie przekonuje, kojarzy mi się tylko z teściem :p Nie to, że go nie lubię, jest spoko, no ale... :p
Ale będziemy myśleć jak poznamy płeć :p póki co takie gdybanie ;)
 
Staś i Jaś ładnie. Moje dwie dobre koleżanki tak dały synkom więc u nas odpada.

Mariusza osobiście nie lubię.
Staś ma mój teść a Jaś jego brat , którym się opiekujemy, nie dałabym:) jeszcze w dodatku mój najbliższy sąsiad to Franek- kawał cholery:) Najpopularniejsze imiona nam wykluczyła przyroda :D
 
Mi się z chłopięcych podoba Filip, ale czytałam, że teraz jest dużo małych Filipków, no i nie wiem... oprócz tego Nikodem... mąż chce Krzysiu po dziadku, ale nie wiem, mnie nie przekonuje, kojarzy mi się tylko z teściem :p Nie to, że go nie lubię, jest spoko, no ale... :p
Ale będziemy myśleć jak poznamy płeć :p póki co takie gdybanie ;)
znam aż 4 Krzyśków dośc blisko i każdy z cięzkim charakterem, takie życiowe koty, co to zawsze własnymi ścieżkami ..
 
Ja po dziadkach imion bym nie dała. Chociaż po śmierci mojego taty przeszło mi to przez myśl ale imion ani mój ojciec ani tesc nie mieli jakoś ładnych wiec odpuścilam takie pomysły. [emoji16]

f2w3kw7ijzzr6lqp.png
 
reklama
Do góry