reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Emmanuelle to było imię głównej bohaterki jeśli się nie mylę. To imię kobiece :p
To samo miałam napisać :-D

Dariazgr, moja koleżanka zaraz urodzi Adę, nie Adriannę. Super!

Mi z popularnych dziewczęcych chyba najbardziej nie podoba Hanna, nie widzę 30-40 latki, która się pieszczotliwie przedstawia Hania, a Hanka jest wg mnie brzydko..

Mi dla syna długo podobał się Kajetan, Kajtuś.. Ale też dorosły Kajtek już bez sensu.
A Krzysztof, Adam to fajne imiona, bo może być mały Krzyś Adaś, nastoletni Krzysiek, czy poważny pan prezes Krzysztof ;-)

Teraz jak znowu będzie chłopak to się chyba z mężem potniemy, bo nie mogliśmy się dogadać. Dla dziewczynek jest więcej ładnych imion..
 
Sarka myslalam o Ada ale po angielsku nie brzmi za ladnie :(

Fazerkamm chciałabym zeby mi sie podobało :) nie musi byc wyszukane ale za pospolite np jak Anna raczej tez nie :p

Mendoza nasz maluch bedZie mieszkał w uk wiec raczej bedzie Hanna na codzień dla małej i dużej Hani. Hania dla nas a w sumie Hanka tez mi nie przeszkadza dla dorosłej Hanny na wakacjach w pl :)
 
Tak czytam wasze wpisy o imionach i tez zaczelam myślec tylko u mnie musi byc takie ktore i po Polaku i po angielsku w miarę ladnie brzmi i da sie wymówić. Do tego nie za długie bo mamy długie nazwisko :p dla dziewczynki podoba mi sie Adrianna ale troche za długie wiec narazie pozostaje Hanna, Hania [emoji23] dla chłopca nic nie mam a maz uparł sie na uwaga...... Theodor!!! Bo w zdrobnieniu bedzie Theo, on uwaza ze pieknie brzmi i do tego jest fanem Arsenalu i tam jest piłkarz o takim imieniu hahaha
Daria ja się ostatnio dowiedziałam, że mój ukochany zgodził się na Franka nie dlatego, że to imię po moim dziadku tylko ze jest jakiś piłkarz, który nazywa się Francesco Tutti czy jakoś tak... wiec piątka! :p
 
reklama
Do góry