reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
reklama
Córka chce Adasia ale jak mówić do nastolatka albo dorosłego??Adaś? ?
Adasko- do Starego chłopa??

No jak to jak hehe. Adam ;) Mój brat ma tak na imię i Adaś to na niego mówili tylko w naprawdę wczesnym dzieciństwie. Potem już tylko Adam.

Ciekawe tylko co maz powie na to imie :)

Napisz koniecznie czy mąż się zgodził na Manuela :)

Daria ja się ostatnio dowiedziałam, że mój ukochany zgodził się na Franka nie dlatego, że to imię po moim dziadku tylko ze jest jakiś piłkarz, który nazywa się Francesco Tutti czy jakoś tak... wiec piątka! :p

Haha dobreee, uśmiałam się :D

Ależ wymyślne te Wasze imiona ja dziś byłam u koleżanki która jest w ciąży i wymyśliła dla córki Klara bardzo oryginalne, a jak Wam się podoba?

Mnie się Klara szczerze mówiąc niezbyt podoba :p Kojarzy mi się ze starą ciotką :D


Mi się bardzo podoba Klara Eliza Sara Apolonia to mi się bardzo podobają....

Ja kocham imię Eliza ale jesteś pierwszą osobą którą znam która tez się ono podoba ;) Wszyscy mi mówili że nieładne więc z niego zrezygnowałam.
 
Do góry