reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

U mnie jak chłopczyk to byłby Kubuś (ja bym chciała Piotruś, ale tatusiowi się nie podoba)
Ale raczej będzie dziewczynka i chyba będzie Oliwka (podoba Mi się też Julia, ale oczywiście tatusiowi nie bardzo się podoba) ;D
Eh...z tymi facetami ;D he he
 
reklama
U nas Zuzia miała byc Filipem...no i teraz M. nie chce słuchać o innym imieniu,mi na szczęście nadal się podoba też.Także u nas 100 % Filip:-)
 
U mnie nie wiadomo czy będzie parka czy dwóch chłopców czy dziewczynki, ale ja czuję że jednak parka ... Mój mąż ma "zasadę" że imiona muszą być słowiańskie a że zawsze podobała mi sie Milenka i Przemuś to wstepnie tak będzie :)
 
U mnie to nie wiem co bedzie ale jak dziewczynka to Amelka a jak chłopiec to Antos :) Przekonalam swojego P do imienia meskiego wreszcie :)
 
A my co do imienia dla dziewczynki nie mamy w ogóle pomysłu.A na chłopaka to Piotruś zawsze chciałam mieć syna o tym imieniu.Ale jest jeden problem mąż ma na imię Piotr.I teraz nie wiem co zrobić.
 
reklama
olenka mi tez podoba sie imie meza (i jemu tez) ale stwierdzilismy ze byloby niewygodnie jesli chodzi o sprawy oficjalne, urzedy poczta, a nawet telefony od znajomych w przyszlosci "moge rozmawiac z D?" -"ktorym?" hehe:)
 
Do góry