reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

Do co imion mój i teść mają tak samo i teść odebrał wezwanie do wojska, ale był dym :)

JA nadal nie mam pomysłów, poczekam na męża i sobie powymyślamy, wszystkie fajne są zajęte w rodzinie np. Filip czy Amelia
 
reklama
a najgorsze że mój maż już przyzwyczaił się i mówi do brzuszka Piotruś,upiera się jak cholera przy tym imieniu.Musze wybić mu to z głowy i to chyba wielkim młotem.Gorzej jak mi się nie uda:szok:
 
hej dziewczyny moje imiona wybrane to;
dla dziewczynki:Wiktoria,Weronika,Bianka
dla chlopca:Oskar,Ksawery,Konstanty-Kostek(po pradziatku)

te mi sie podobaja , a co do zdrobnienia imienia Łucja to u mnie w rodzinie wolaja Lusia
 
Jako, ze my nadal nie zdecydowani na imie dla naszego synka, skopiowalam meskie imiona z kilku roznych stron i zrobilam mega liste (samych imion bez znaczenia), moze ktorejs z was sie przyda, to wklejam linka (nie chcialam zasmiecac forum cala lista bo jest tych imion ponad 1000).

http://elzu.wporzo.pl/imiona.txt

Wlasnie zauwazylam ze nie wkleily sie dobrze literki "ś" takze tam gdzie taki malutki znak zapytania to ma byc "ś" wlasnie :)
 
a ja dzisiaj mialam sen nie z tej ziemi ze znalazlam dziecko porzucone w polu i byla kartecza ma na imie emil nie jest ochrzczony ur.10/08/2010 nie wiem jak ale pamietam to i do tego wzielam tego bobasa i sobie zabralam jak swoje doslownie szukam caly dzien znaczenia snu i nigdzie nie ma:-)imie emil tez mi sie podoba moze przekupie mojego marcina i wkoncu sie zdecyduje albo alan
 
Wydrukowalam dzisiaj dluuga liste imion i wybieralismy z moim D ktore nam sie podobaja zostaly nam takie:

Tadeusz - Tadzio, Tadek, Tadeuszek, Tadzik
Adam - Adaś
Eryk - Eryczek
Dorian - Dorianek, Dorek, Doruś
Julian - Julek, Juluś

Pomozcie.. ktore wam sie podoba najbardziej? Podpowiem jeszcze, ze mamy dosyc popularne i typowo polskie nazwisko - Krawczyk.
 
reklama
Do góry